Sebzelerin Diyet Yemeklerinde Kullanımı Sebzelerin Diyet Yemeklerinde Kullanımı

Survivor'da son eleme adayı! 25 Nisan Survivor 4. dokunulmazlık oyununu ve ödülü hangi takım kazandı?
Survivor yarışmasında haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Kıran kırana yarış ardından kazanan dokunulmazlıkla birlikte ödülün de sahibi oluyor. Ünlüler ve gönüllüler nefes kesen mücadelede eleme potasına bir isim daha dahil etmemek için rekabet etti. Peki, Survivor'da eleme adayları kim?

1Survivorda son eleme adayı 25 Nisan Survivor 4. dokunulmazlık oyununu ve ödülü hangi takım kazandı
TV8 ekranlarında Survivor heyecanı yaşanıyor! Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, hem dokunulmazlık hem de ödül için parkura çıktı. İki takım da dördüncü dokunulmazlık oyununda sıra dışı performans sergiledi. Akabinde kaybeden takım için kritik ada konseyi gerçekleşiyor. İşte, 25 Nisan Survivor dokunulmazlık oyunu kazananı...Adsız tasarım - 2023-04-26T003617.587
SURVİVOR 4. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 
Haftanın 4. dokunulmazlık oyununu kazanan aynı zamanda ödül de elde ediyor. Oyunun ödülü ise hamburger menüsü oldu. Yarışmanın ilk  Dokunulmazlık ikinci turunu ise ünlüler aldı. En iyilerde dokunulmazlık ve ödül ünlülerin oldu.Adsız tasarım - 2023-04-26T003639.561SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI 
Son dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerde performans birincisi Özgür dışında herkes eleme adayı oldu. İşte eleme adayları: Cansu, Asena, Aziz, Ertuğ, Halil.Adsız tasarım - 2023-04-26T003702.504Survivorda son eleme adayı 25 Nisan Survivor 4. dokunulmazlık oyununu ve ödülü hangi takım kazandı
Acun Ilıcalı, ada konseyinde yeni haberi duyurdu. Ertesi günle birlikte haftalık takımların başlayacağını belirtti. Ilıcalı, ''Takımları ise yarışmacılar belirleyecek. İki takım kaptanı oluyor. Kaptanlar ise oyun alanında belli olacak. '' dedi. Acun Ilıcalı ile gezi oyunu oynanacak. ''Sizi buradan alıyoruz'' oyunu olacak. Performansı en iyi olan yarışmacı takım kaptanı olacak.

Editör: Egemen KEYDAL