Başkan Aziz Elaldı, Belhanda hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Gabriel Paulista'yı Transfer Etti: Detaylar Burada! Beşiktaş Gabriel Paulista'yı Transfer Etti: Detaylar Burada!

Amedspor'un Yeni Hedefleri

Amedspor'un başkanı Aziz Elaldı, teknik direktörlük için Ersun Yanal'ı tercih ettiklerini ve bu tercihin nedenlerini açıkladı. Elaldı, "Hangi hoca bize uyabilir, hangi hoca bizi hedefimize ulaştırabilir diye düşündükten sonra Ersun Hoca ile temas sağladık. Nihayetinde; Ersun Yanal ile örtüşen felsefemiz, örtüşen yapımız, örtüşen gelecekle ilgili planlamamız, örtüşen futbola bakış açımız ve bir bütün olarak hayata bakış açımız sayesinde hocamızla anlaştık. Ersun Yanal Hocamız için önümüzdeki günlerde resmi imza töreni düzenleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Transferde Yeni İsim: Younes Belhanda

Transferde hedeflerini açıklayan Elaldı, karakterli futbolcuları kadroya katmak istediklerini vurgulayarak Younes Belhanda'nın ismini öne sürdü. Belhanda için yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Elaldı, "Ersun Yanal'ın da içinde olduğu bir transfer komitemiz olacak. Amedspor olarak transferde ilk tercihimiz karakterli futbolcuları kadromuza katmak. Younes Belhanda'yı kadromuzu görmek isteriz. Belhanda çok önemli bir isim. Bu isimlerle görüşme noktasında ne olur bilmiyorum." şeklinde konuştu.

Editör: Kader GÜL