Steam'de %90 indirimle satışa sunuldu. Bu, oyunun şimdiye kadarki en yüksek indirim oranı ve kaçırılmayacak bir fırsat!

Kira Geliri Nasıl Artırılır? Kira Geliri Nasıl Artırılır?

Normalde 343 TL olan oyun, indirim kapsamında sadece 35 TL'ye satılıyor. Bu fiyata, saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak sürükleyici bir oyun deneyimi elde ediyorsunuz.

Assetto Corsa'da Neler Var?

  • Gerçekçi Sürüş Deneyimi: Gelişmiş fizik motoru sayesinde, Assetto Corsa size gerçek bir yarış pistindeymiş gibi sürüş hissi yaşatıyor.
  • Geniş Araç ve Pist Seçeneği: Ferrari, Lamborghini, Porsche gibi birçok lisanslı araç ve Monza, Spa-Francorchamps, Nürburgring gibi dünyaca ünlü pistlerde yarışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Mod Desteği: Topluluk tarafından geliştirilen modlar ile oyun içeriğini genişletebilir, yeni araçlar ve pistler ekleyebilirsiniz.
  • VR Desteği: Sanal gerçeklik gözlükleriyle kullanarak sürüş deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
  • Çok Oyunculu Mod: Arkadaşlarınızla veya online olarak diğer yarışçılarla kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

Bu indirimden yararlanmak için Steam hesabınıza giriş yapmanız ve Assetto Corsa oyun sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Kampanya 27 Haziran'a kadar geçerli.

Eğer gerçekçi bir yarış simülasyonu deneyimi arıyorsanız, Assetto Corsa'yı bu indirim kaçırmadan satın almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Oyun, size saatlerce keyifli vakit geçirecek ve adrenalin dolu anlar yaşatacak.

Editör: Kader GÜL