Asuman Krause, Türk televizyoncu, şarkıcı ve sunucu olarak tanınan bir isimdir. Renkli kişiliği, enerjik sahne performansları ve sempatik tavırlarıyla Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Asuman Krause, medya dünyasında uzun yıllardır başarılı bir kariyere sahiptir.Asuman Krause (3)Kendisi 1981 yılında İstanbul'da doğmuş ve müzikle ilgilenmeye çok küçük yaşlarda başlamıştır. Müziğe olan yeteneği ve sahip olduğu güçlü sesi sayesinde müzik dünyasında kendine güvenen Krause, genç yaşta çeşitli müzik yarışmalarına katılmış ve sesini daha geniş kitlelere duyurmuştur.

Ancak asıl ününü Türkiye'nin önde gelen müzik kanallarından biri olan Kral TV'de sunuculuk yaparak kazanmıştır. Kral TV'nin eğlenceli ve renkli programlarından biri olan "Kral Çıplak" adlı programı uzun yıllar boyunca sunarak televizyon ekranlarının sevilen yüzlerinden biri olmuştur. Bu programda ünlü müzik sanatçıları ve ünlülerle keyifli ve samimi röportajlar yaparak izleyicilerin kalbini kazanmıştır.

Karsu'nun Başı Dertte: Sandık Kokusu 25. Bölüm İncelemesi Karsu'nun Başı Dertte: Sandık Kokusu 25. Bölüm İncelemesi

Sunuculuk yeteneği kadar şarkıcılık kariyeri de önemli olan Asuman Krause, bazı albümleri ve hit şarkıları ile müzik dünyasında da adından söz ettirmiştir. Canlı performansları ve sahne enerjisiyle sahneleri coşturan Krause, konserlerinde de hayranlarının kalbini fethetmiştir.

Yardımsever ve duyarlı kişiliği ile sosyal medyada da takipçileriyle etkileşimde bulunarak farkındalık oluşturmak için çaba sarf etmektedir.Asuman Krause (2)Kariyerindeki başarıları ve kişisel özellikleriyle sevilen bir kişilik olan Asuman Krause, Türkiye'nin eğlence dünyasına renk ve enerji katmaya devam etmektedir. Kendisini televizyon ekranlarında, sahnelerde ve sosyal sorumluluk projelerinde başarılarının devamını dileriz.

Asuman Krause, Türkiye'de tanınmış bir televizyoncu, şarkıcı ve sunucudur. Doğal yeteneği ve enerjik kişiliğiyle dikkat çeken Krause, müzik ve televizyon dünyasında başarılı bir kariyere sahiptir.Asuman Krause (1)Asuman Krause'un kariyerine, müzikle ilgilenmeye çocuk yaşlarda başlaması damga vurmuştur. Genç yaşta sahip olduğu güçlü ses ve sahne performansı sayesinde müzik camiasında adını duyurmuş ve birçok müzik yarışmasına katılarak yeteneğini kanıtlamıştır.

Editör: Kader GÜL