Serena Williams Kimdir? Williams'in Damga Vuran Hikayesi Nedir? Serena Williams Kimdir? Williams'in Damga Vuran Hikayesi Nedir?

Ayvalık Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. Yılını Coşkuyla Karşılıyor!

Balıkesir'in eşsiz güzelliklere sahip ilçesi Ayvalık, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümünü muhteşem etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Ayvalık Belediyesi, bu anlamlı tarih için dolu dolu bir hafta planladı. Cumhuriyet coşkusunu her noktada hissetmek mümkün olacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Programı:

  • 24 Ekim Salı Saat 20:30 - İsmet İnönü Kültür Merkezi: Ayvalık'taki kutlamalar, Mesut Duran Müzik Derneği'nin Cumhuriyet Konseri ile başlayacak.

  • 25 Ekim Çarşamba Saat 17:00 - Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi: Mustafa Kemal Atatürk'ün 3 Boyutlu Gösterimi ile sinema keyfi yaşanacak.

  • 25 Ekim Perşembe Saat 20:30 - Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi: "Kurtuluşun Kadınları" adlı tiyatro oyunu sahnelenecek.

  • 27 Ekim Cuma Saat 20:30 - İsmet İnönü Kültür Merkezi: Anadolu’dan Sesler Korosu'nun Kurtuluş Türküleri ile coşku dolu bir gece geçirilecek.

  • 28 Ekim Cumartesi Saat 12:30 - Gençlik Yürüyüşü: Ayvalık Gümrük önünden Cumhuriyet Meydanı'na gerçekleştirilecek yürüyüş, Atatürk Anıtı'na çelenk sunma ve 1923 adet Ölmez Ağaç Zeytin Fidanı Dağıtımı ile devam edecek.

  • 29 Ekim Pazar Saat 19:30 - Öğretmenevi: Cumhuriyet Meydanı'na Fener Alayı ile hareket edilecek. Saat 20:30'da Ayvalık Belediyesi Amfitiyatro'da 100. Yıl Bulutsuzluk Özlemi Konseri ile muhteşem kutlamalar son bulacak.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, tüm Ayvalık halkını Cumhuriyet'in 100. yıl coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyor. Ayvalık, bu anlamlı tarihi kutlamalarla Cumhuriyet'e yakışır bir şekilde coşkuya sahne olacak. Unutulmaz bir hafta, tarih kokan Ayvalık'ta başlıyor!

Editör: Çetin KEYDAL