Erdoğan, NATO Zirvesi'nde Macaristan'la görüştü. Erdoğan, NATO Zirvesi'nde Macaristan'la görüştü.

Bakan Göktaş, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Uzunlar'ı Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar'ı ziyaret etti. Göktaş, Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Milletvekilleri Mestan Özcan ve Çiğdem Koncagül gibi önemli isimlerle birlikte Belediye Başkanı Uzunlar'ın konuğu oldu.

Süleymanpaşa Belediyesinin gerçekleştirdiği projeler, yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi alışverişi yapıldığı ziyarette Başkan Uzunlar, özellikle sosyal yardımlaşma projeleri için destek talebinde bulundu. Bakan Göktaş, kamu yararına olan her projeyi destekleme sözü verdi.

Ziyaret sırasında Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Tekirdağ'ın önemli kültürel değerlerinden biri olan Karacakılavuz dokumasını Bakan Göktaş'a hediye etti. Başkan Uzunlar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş'ın kamu yararına olan projelere verdiği destek, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından olumlu bir adım olarak değerlendirildi.

Editör: Seniha BESLER