İstanbul Havalimanı'nda Kooperatif Dolandırıcılığı Şüphesiyle Gözaltına Alınan Banu Parlak Serbest Bırakıldı

Ünlü şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Banu Parlak, İstanbul Havalimanı'nda yapılan rutin bir uygulama sırasında kooperatif dolandırıcılığı suçlamasıyla gözaltına alındı. Parlak, yapılan GBT kontrolünde Küçükçekmece 2. Sulh Ceza Hakimliği'nin hakkında arama kararı olduğunu belirledi. Bunun üzerine gözaltına alınarak, işlemleri için İstanbul Havalimanı'ndaki Gaziosmanpaşa Adliyesi ek hizmet binasına sevk edildi.Banu Parlak Gözaltından Serbest BırakıldıBanu Parlak, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla hakim karşısına çıktı. Mahkemenin ardından serbest bırakılan Parlak, havalimanından ayrıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından videolu açıklama yapan Parlak, "Hakkımda çıkan haberleri görüyorum ve hayretle izliyorum. Tutuklama veya gözaltı yok. Sadece yoğunluktan dolayı unuttuğum bir ifadem vardı, onu verdim. Asla söylenildiği gibi bir şey yoktur, ifademi verdim ve evime gidiyorum" şeklinde konuştu.

Banu Parlak'ın yaşadığı bu olay, son dönemde adından sıkça söz ettiren bir diğer polemikle de ilişkilendiriliyor. Şarkıcının Dilan Polat ile yaşadığı tartışma ve işyerlerine yapılan silahlı saldırılar da kamuoyunun dikkatini çeken konular arasında yer alıyor.

İbrahim Tatlıses'in Ameliyat Sonrası İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı! İbrahim Tatlıses'in Ameliyat Sonrası İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Bu gelişmeler, Banu Parlak'ın kamuoyundaki imajını etkileyebilecek önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Konuyla ilgili detaylar ve gelecek gelişmeler merakla bekleniyor.

Editör: Kader GÜL