Uzun bir ekran arasının ardından dinlenmeyi tercih eden Yeliz Şar, Bodrum Turgutreis'te tatil keyfi yaşıyor. 46 yaşındaki oyuncu, fit hali ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Uzun Evlilik ve Yeni Aşk

2013 yılında meslektaşı Tolga Güleç ile dünyaevine giren Şar, 2017 yılında ise sürpriz bir şekilde boşanmıştı. Yaklaşık bir yıllık ayrılığın ardından 2019'da iş insanı Sadettin Saran ile altı ay aşk yaşamıştı.

Ekranlardan Uzak, Bodrum'da Dinlenme Peşinde

Son olarak Kısmet dizisinde rol alan Şar, yaklaşık bir yıldır ekranlardan uzak kalmayı tercih ediyor. Bu dönemde dinlenmeyi tercih eden Şar, Bodrum'da tatilin tadını doyasıya çıkarıyor.

Fit Görünümüyle Göz Kamaştırıyor

Turgutreis'te bir otelin plajında görüntülenen Şar, fit hali ve göz kamaştıran güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Denize girmeden önce iskelede yoga hareketleri yapan Şar, egzersiz sonrası sıcağa daha fazla dayanamayan Şar, kendini Ege'nin serin sularına bıraktı.

Yeni Projelerde Görünecek mi?

Yeliz Şar'ın yeni projeleri hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Hayranları, Şar'ı yakın zamanda yeni bir dizi veya filmde görmeyi umut ediyor.

Uzun bir ekran arasının ardından Yeliz Şar, Bodrum Turgutreis'te tatil yapıyor. 46 yaşındaki oyuncu, fit hali ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz! 35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz!

Şar, 2017 yılında Tolga Güleç'ten boşandıktan sonra 2019 yılında iş insanı Sadettin Saran ile altı ay aşk yaşamıştı. Son olarak Kısmet dizisinde rol alan Şar, şu anda ekranlardan uzak durmayı tercih ediyor.

Bodrum'da dinlenen Şar, denize girip güneşleniyor ve yoga yapıyor. Hayranları, Şar'ı yakın zamanda yeni bir projede görmeyi umut ediyor.

Editör: Kader GÜL