Ankara'da Baba Dehşetinde 6 Aylık Bebeğini Hastanelik Etti Ankara'da Baba Dehşetinde 6 Aylık Bebeğini Hastanelik Etti

Kenan Ünen'in Şiddet Dolu Saldırısı

Bolu'da meydana gelen olayda, Kenan Ünen isimli şahsın pompalı tüfekle gerçekleştirdiği saldırı, güvenlik kamerası görüntüleri ile ortaya çıktı.

Olayın Gelişimi

Kenan Ünen, İzzet Baysal Küçük Sanayi Sitesi'ndeki bir oto yıkama dükkanında, husumetli olduğu Ekrem Üreten ve oğulları Erhan ile Ersan Üreten ile karşılaştı. Borç nedeniyle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Can Kayıpları ve Yaralılar

Saldırı sonucunda Erhan Üreten hayatını kaybederken, baba Ekrem Üreten ve diğer oğlu Ersan Üreten ağır yaralı olarak yere düştü. Ayrıca, olaya karışmayan 17 yaşındaki Osman G. de saçma isabetiyle yaralandı. Yaralılar, hemen hastaneye kaldırıldı.

Şüpheli Kenan Ünen'in İfadesi

Gözaltına alınan Kenan Ünen, emniyetteki ifadesinde olayın kendini koruma amaçlı gerçekleştiğini belirtti. Tartışmanın ardından saldırıya uğradığını söyleyen Ünen, "Kimseyi öldürme niyetim yoktu, amacım kendimi korumaktı" dedi.

Güvenlik Kamerası Görüntüleri

Olayın detaylarına ulaşmak adına güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Ekrem Üreten ile Kenan Ünen arasındaki tartışma, kavgaya dönüşerek tüm dehşetini gözler önüne serdi. Kenan Ünen'in pompalı tüfekle yaptığı saldırı, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Editör: Kader GÜL