Kayserispor'da son dakika gelişmeleri ile dolu bir gün yaşanıyor. Kulüp, teknik direktör Recep Uçar ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını duyurdu. Bu ayrılığın ardından Kayserispor'un kapısını çalan isim ise Türk futbolunun önemli isimlerinden biri, Burak Yılmaz oldu. Kısa süren pazarlıkların ardından, Kayserispor'un teklifini kabul eden Burak Yılmaz, 2,5 yıllık bir anlaşma imzalayarak teknik direktörlük görevini üstlendi.

Teşekkürler Recep Uçar!

Kulüp tarafından yapılan resmi açıklamada, "Teşekkürler Recep Uçar! Teknik Direktörümüz Recep Uçar ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi. Recep Uçar'a duyulan teşekkürlerin yanı sıra, Burak Yılmaz'ın göreve başlamasıyla birlikte Kayserispor camiasında heyecan dorukta.Burak Yılmaz Resmen Göreve Başlıyor! Kayserispor'dan Resmi Açıklama Geldi

Burak Yılmaz ve Kayserispor İttifakı

Kayserispor, teknik direktörlük görevi için Burak Yılmaz ile 2,5 yıllık bir anlaşma yaparak Türk futbolunda yeni bir dönemin kapılarını araladı. Bu ittifakın kulüp için ne anlama geldiğini anlamak için, Burak Yılmaz'ın geçmiş tecrübelerine bir göz atmakta fayda var.

Burak Yılmaz'ın Beşiktaş Karnesi

Burak Yılmaz, Beşiktaş'a teknik direktör Şenol Güneş'in istifasının ardından göreve gelmişti. Ancak, kısa süren bu dönemde Beşiktaş'ın başında sadece 6 maça çıkabildi. Bu maçlardan sadece 2 galibiyet alabilen Yılmaz, 4 mağlubiyet yaşadı. Bu istatistikler, Yılmaz'ın Beşiktaş'taki performansını değerlendirmek adına önemli bir gösterge olarak karşımıza çıkıyor.Burak Yılmaz Resmen Göreve Başlıyor! Kayserispor'dan Resmi Açıklama Geldi (2)

Kayserispor'un Yeni Dönemi

Kayserispor, Burak Yılmaz ile yeni bir döneme adım atıyor. Türk futboluna damga vurmuş tecrübeli futbolcunun, teknik direktörlük koltuğunda nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu. Kayserispor taraftarları, yeni dönemin heyecanını yaşarken, Burak Yılmaz'ın liderliğindeki takımın sahada neler başaracağını görmek için sabırsızlanıyor.

Fenerbahçe'nin Transfer Hedefi: Youssef En-Nesyri Fenerbahçe'nin Transfer Hedefi: Youssef En-Nesyri

Tecrübesi ve futbol zekasıyla tanınan Yılmaz'ın, Kayserispor'u başarıya taşıyacak mı, hep birlikte göreceğiz.

Editör: Kader GÜL