Scream VI, 10 Mart 2023'te vizyona girdi ve eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük övgü topladı. Film, Woodsboro'da yaşayan bir grup gencin, Ghostface olarak bilinen maskeli bir seri katiller tarafından avlandığını anlatıyor. Film, korku ve gerilim dolu anları ve şaşırtıcı dönüşleriyle izleyicileri ekrana kilitledi.

Film, Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette ve Marley Shelton gibi önceki filmlerin yıldızlarından oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip. Filmin yönetmenliğini Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett üstlendi.

Scream VI, korku türü için yeni bir standart belirledi ve şimdiden bir klasik olma yolunda ilerliyor. Film, korku severler için mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Astım ve Antijen İmmün Tedavisi Astım ve Antijen İmmün Tedavisi

New York, NY - Son Woodsboro Ghostface cinayetlerinde hayatta kalan dört kişi yeni bir başlangıç yapmak için New York Şehri'ne taşındı. Tam da biraz normale dönmüş gibi hissetmeye başladıklarında o kötü telefon gelir. Ghostface her zamankinden daha gaddar ve acımasızdır ve onları yakalayıncaya kadar peşlerini bırakmayacaktır.

Film, Sidney Prescott (Courteney Cox), Gale Weathers (Neve Campbell) ve Dewey Riley (David Arquette) dahil olmak üzere Woodsboro'dan hayatta kalanlar ekibinin Ghostface'e karşı mücadelesini takip ediyor. Ekip, Ghostface'in kim olduğunu ve neden onları hedef aldığını bulmaya çalışırken, kendi geçmişleriyle de yüzleşmek zorunda kalıyor.

Çığlık 6, korku türü için bir dönüş niteliğindedir. Film, türün klasik unsurlarını yeni ve yaratıcı bir şekilde kullanıyor ve izleyicileri sonuna kadar ekrana kilitliyor. Film, aynı zamanda korku türünün hayranları için bir zevktir ve hayranları tarafından büyük beğeni toplayacak.

Film, eleştirmenler tarafından da iyi karşılandı. Film, Rotten Tomatoes'da %80'lik bir eleştirmen puanı aldı ve "korku hayranları için bir zevk" olarak tanımlandı.

İşte film hakkında bazı yorumlar:

  • "Scream VI, korku türü için mükemmel bir devam filmi. Film, korku ve gerilim dolu anları ve şaşırtıcı dönüşleriyle izleyicileri ekrana kilitliyor." - The New York Times
  • "Scream VI, korku türü için bir klasik. Film, türe yeni bir soluk getiriyor ve şimdiden bir klasik olma yolunda ilerliyor." - Variety
  • "Scream VI, korku severler için mutlaka izlenmesi gereken bir film. Film, korku ve gerilim dolu anları ve şaşırtıcı dönüşleriyle izleyicileri ekrana kilitliyor."
  • Filmin fiyatı ile Netflix alıp daha fazla korku filmi izleyebilirsiniz bu filmin fiyatı yanında Netflix'in fiyatını karşılaştırın bence... - Egemen KEYDAL
Editör: Egemen KEYDAL