Dilan Çiçek Deniz’e nazar değdi! Sevgilisi Mert Yazıcıoğlu yalnız bırakmadı!

İzlandalı Thor Saevarsson ile evlilik yolundayken ayrılık kararı alan Dilan Çiçek Deniz, Afra Saraçoğlu ile 4 yıllık birlikteliğini sonlandıran Mert Yazıcıoğlu'na gönlünü kaptırmıştı. Güzel oyuncu, yaşadığı ağrılar sonucu bir süre omuz askısıyla gezmişti. Bir süredir omzundan rahatsızlık yaşayan Dilan Çiçek Deniz, ameliyat oldu. Bir ay istirahat edecek oyuncuya bu sürede sevgilisi Mert Yazıcıoğlu yardımcı olacak.
Dilan Çiçek Deniz’e nazar değdi! Sevgilisi Mert Yazıcıoğlu yalnız bırakmadı!Adsız tasarım - 2023-04-30T200316.526
Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'e nazar değdi. Sürekli yoğun bir tempoda çalışan Deniz, geçtiğimiz günlerde ameliyat edildi.Adsız tasarım - 2023-04-30T200142.205

Genç yaşlarda voleybol oynayan ve omzu çıkan ünlü oyuncu, yıllardır süren sağlık sorunları sonrası operasyona alındı.
Başarılı bir ameliyat geçiren Deniz'e, bu süreçte aynı evi paylaştığı sevgilisi Mert Yazıcıoğlu destek olacak. Yazıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin Göktürk'teki kütük evine taşınmıştı.Adsız tasarım - 2023-04-30T200117.417
DİLAN ÇİÇEK DENİZ'DEN 'TİTANİC' GÖNDERMESİ!

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile evlilik yolundayken ilişkisine nokta koyarak herkesi şaşırtmıştı. Mert Yazıcıoğlu ise Afra Saraçoğlu ile 4 yıllık ilişkisini ani bir kararla sonlandırmıştı. Bu iki ayrılık magazin dünyasında bomba etkisi yaratırken, şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı. Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu, adeta teselliyi birbirlerinde bularak yeni bir aşka yelken açtı.
Taze aşıkların birlikteliği şimdilerde doludizgin devam ediyor. Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu çifti, bayram tatili için rotasını belirlemişti.

Dilan Çiçek Deniz ameliyat oldu
Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, omzundan ameliyat oldu. Bir ay dinlenecek olan Deniz, Amadeus oyununda yer alamayacak.

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, omzundan ameliyat oldu. Oyuncu, Selçuk Yöntem ve Tansu Biçer'le başrolünü paylaştığı Amadeus oyununda yer alamayacak.

Deniz'in yokluğunda ise Özlem Öçalmaz hamilelik döneminde ara verdiği Amadeus oyununa geri dönecek.

MasterChef Türkiye 2024: Ana Kadroya Giren Üçüncü İsim Onur Oldu MasterChef Türkiye 2024: Ana Kadroya Giren Üçüncü İsim Onur Oldu

Amadeus oyununda yer alamayacak: Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ameliyat oldu
Omzundan ameliyat olan Dilan Çiçek Deniz'in Amadeus oyununda yer alamayacağı belirtildi. Deniz'in yokluğunda ise Özlem Öçalmaz Amadeus oyununa geri dönecek.

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, omzundan ameliyat oldu. Deniz'in bir ay dinleneceği belirtildi. 

SnobMagazin'in haberine göre, Deniz, Selçuk Yöntem ve Tansu Biçer'le başrolünü paylaştığı Amadeus oyununda yer alamayacak.

Peter Shaffer’in 1979'da yazdığı 'Amadeus' oyunu, 18. yüzyılda Viyana'da yaşayan besteciler Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri'nin çatışmasını ele alıyor.

1984 yılında Milos Forman’ın yönettiği sinema filmiyle Oscar'da En İyi Film ve En İyi Uyarlama dahil olmak üzere toplam 8 dalda adaylık kazanan Amadeus, 3 sezondur tiyatro uyarlamasıyla Türkiye'de izleyiciyle buluşuyor.

Yönetmenliğini Işıl Kasapoğlu'nun üstlendiği oyun, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment ortak yapımı ile kapalı gişe sahneleniyor.
'Amadeus' , 4 sezonda sahnelenen 100 oyunla toplam 250 bin kişi tarafından seyredildi. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Dilan Çiçek Deniz, 1995 yılında Sivas'da doğmuştur. Lise yıllarındayken tiyatro eğitimi alan Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile adım atan Dilan Çiçek Deniz, daha sonra 'Elif' karakterini canladırdığı Güneşin Kızları dizisi ile dikkatleri çekti. Dilan Çiçek Deniz ayrıca 2016 yapımı "Bodrum Masalı" dizisinde Şevval Sam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Toprak Sağlam gibi oyuncularla birlikte rol aldı.

Editör: Kader GÜL