Dünyaca ünlü kahin tarih verdi! Dehşet verici olaylar o tarihte gerçekleşecek: Athos Salome'den yürekleri ağıza getiren kehane
 

Hizbullah'ın 200 Roket ve 20 İHA ile İsrail'e Saldırısı: Orman Yangını ve Hasar Hizbullah'ın 200 Roket ve 20 İHA ile İsrail'e Saldırısı: Orman Yangını ve Hasar

Dünyaca ünlü kahin Athos Salome yeni kehanetleriyle gündeme oturdu. Geçtiğimiz dönemlerde paylaştığı kehanetler ile dünyayı sallayan uzman kahin isabetli kehanetleriyle dikkat çekiyor. Koronavirüs, Kraliçe Elizabeth'in ölümü ve Ukrayna ile Rusya savaşını daha öncesinde bilmişti. Yeni kehaneti ise yürekleri ağza getirdi. İşte tüm detaylar...Adsız tasarım - 2023-05-08T211824.140YAŞANACAKLAR YÜREK HOPLATAN CİNSTEN
Tüm dünyanın dikkatini çeken kahinlerden birisi olan Athos Selome kısa bir süre önce yeni bir kehanetini duyurdu. Tahminleri ile gündemi sallayan uzman isim kahin olarak anılıyor.

İsabetli tahminleriyle dünya gündemini birkaç kez sarsan Athos Salome; Koronavirüs pandemisi, Kraliçe Elizabeth'in ölümü ve Ukrayna ile Rusya arasında çıkan dünyayı etkileyen olayları bilmişti. Yeni bir kehanette bulunan uzman isim 2024 yılı ile 2026 yılını işaret etti. Bu yıllarda özellikle dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.


Athos Salome'nin kehanetine göre gelmiş geçmiş en büyük felaketlerden birisi olacağı tahmin edilen 3. Dünya Savaşı'nın çıkacağı tahmininde bulundu. Savaşın 2024 yılı ile 2026 yılları arasında çıkabileceğini belirterek "kaçacak delik arayacaksınız" ifadeleriyle dünyanın gündemine oturdu.


O YILLARDA DECCAL KENDİNİ GÖSTERECEK
Athos Salome'nin dünya gündemini sallayan bir diğer kehanetinde ise Deccal'den bahsetti. Deccal'in dönüşüne dair bulunduğu tahminler ile birlikte sosyal medyada yankı uyandır. Bu olayın ise sonun başlangıcı olduğu iddiasını belirterek yürekleri ağza getirdi.


Sosyal medyada ürktüğünü belirtenler olurken bir kesim ise bu ürkütücü senaryoların daha öncesinde de çok çok gündeme geldiğinin altını çizdi. Athos Salome'nin tahminlerine göre Deccal'in Avrupa'dan olmadığını, 2024 yılı ile 2026 yılları arasında kendini ortaya çıkaracağını açıkladı. Deccal'in Avrupa dışından geleceğine dair iddiaları ortaya attı.

PARA BİRİMLERİ DEĞİŞECEK
Dünyaca ünlü kahin Athos Salome'nin bir diğer tahmininde ise para birimlerinden bahsetti. Kehanette para başka bir para birimine geçişin olduğunu vurgulayan uzman isim ekonomistleri de tedirgin etti. Yeni para birimi ile birlikte ekonomik sisteme dair önemli bir değişimi öngörüyor.

Editör: Kader GÜL