Ebru Gündeş, uzun bir aradan sonra kalbinin kapılarını Murat Özdemir’e açtı. Magazin gündeminde ses getiren bu ilişkinin detayları da gün yüzüne çıktı. İddiaya göre; şu sıralar evlilik hazırlıkları yapan Ebru Gündeş ile Murat Özdemir, iki yıl önce arkadaş ortamında tanıştı.

Vakıfbank Oyuncuları Dudak Dudağa Sevinç Yaşadı! Vakıfbank Oyuncuları Dudak Dudağa Sevinç Yaşadı!

Ebru Gündeş ve Murat Özdemir İlişkisinin Başlangıcı

Ebru Gündeş, o dönem Selin Kabaklı ile evli olan Murat Özdemir’e duygusal bir yakınlık göstermedi. Evliliğinde sorunlar yaşayan Özdemir, Gündeş’e ilgi duymaya başlayınca sanatçıyı yakın markaja aldı. Gündeş’in karşılık vermemesine rağmen pes etmeyen iş insanı, sanatçının sahne aldığı mekânlara giderek onu en ön sıradan izledi. Eşinden 2022 Temmuz ayında boşanan Özdemir, resmi ayrılığın ardından Gündeş’e duygularını yeniden dile getirdi.

Evlilik Hazırlıkları

Ebru Gündeş, eşinden ayrılan Murat Özdemir’e uzun bir süre sonra bu kez yeşil ışık yaktı. Gündeş ve Özdemir, 2023 yılının aralık ayında başlayan ilişkilerini şimdilerde ise nikah masasına taşımaya hazırlanıyor. Ünlü iş insanının bir an önce evlenmek istediği ancak Gündeş’in yoğun konser programlarını ayarladıktan sonra sade bir törenle evlenmeyi istediği konuşulanlar arasında.Ebru Gündeş Ve Murat Özdemir Evleniyor! (1)

Ebru Gündeş’ten 12 yaş küçük olan 37 yaşındaki Murat Özdemir’in 3 çocuğu var. Dubai merkezli yazılım ve savunma sanayiye hizmet veren bir şirketin sahibi olan Murat Özdemir, Dubai-Türkiye arası mekik dokuyor. Ebru Gündeş de kızının eğitimi için Dubai’de yaşıyor, iş için Türkiye’ye geliyor.

Ebru Gündeş’in Murat Özdemir ile yaşadığı aşkın perde arkası herkesi şaşırttı. İkilinin mutluluğu gözlerinden okunan bir gerçeklik taşıyor. Hayranlar ise çiftin evlilik haberini sabırsızlıkla bekliyor.