Google Play Store'da Tehdit Altında: Kötü Amaçlı Uygulamalar Hakkında Bilmeniz Gerekenler Google Play Store'da Tehdit Altında: Kötü Amaçlı Uygulamalar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Platformun adını "X" olarak değiştiren Musk, uygulamada bir dizi değişiklik yapmaya devam ediyor ve ödeme sistemi getirebileceğini belirtti. Son olarak, 2 ülkede X'i ücretli hale getirdi.

Twitter resmi hesabından yapılan açıklamada, "17 Ekim 2023 itibarıyla iki ülkedeki yeni kullanıcılar için yeni bir abonelik yöntemi olan 'Bot Değil'i test etmeye başladık" denildi. Bu karara göre, uygulamaya yeni kayıt olan kullanıcıların paylaşımda bulunabilmesi için yılda 1 ABD doları ödeme yapmaları gerekecek.Elon Musk, Twitter'i Ücretli Hale Getiriyor, 'X'in Yeni Dönemi Başlıyor!Musk, ücretli üyelikler hakkında "Biri tüm özellikleriyle daha düşük maliyetli ancak reklamlarda azalma yok, diğeri ise daha pahalı ama reklamsız." ifadelerini kullandı. Yani, kullanıcılar ihtiyaçlarına göre farklı fiyatlandırma seçeneklerinden birini tercih edebilecekler.

Editör: Kader GÜL