Manisa'nın Kula ilçesinde, seyir halindeki bir transitin kavşaktan çıkmak isteyen bir otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada, otomobil sürücüsü ağır yaralandı.

Isparta'da Sahte Banka Görevlisi 100 Bin Lira Dolandırdı Isparta'da Sahte Banka Görevlisi 100 Bin Lira Dolandırdı

Kazanın Detayları

Kaza, İzmir-Ankara D300 kara yolu Eşme kavşağında saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Kazaya karışan araçlar, Nurullah Çetin (42) idaresindeki 03 EU 646 plakalı transit ve Mutlu Demirel (47) idaresindeki 64 ADJ 321 plakalı otomobildi.

Kazanın Nedenleri ve Sonuçları

Olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ağır yaralı sürücü, Kula Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Neyse ki, yapılan kontroller sonucunda sürücünün hayati tehlikesinin bulunmadığı belirlendi.

Trafik Durumu

Kaza nedeniyle İzmir-Ankara D300 kara yolunun Uşak istikametinde trafik bir süre tek şeritten kontrollü olarak sağlandı. Ancak, kazaya karışan araçların yoldan kaldırılmasıyla trafik normale döndü.

Soruşturma Devam Ediyor

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı ve olayın detayları incelenmeye devam ediyor. Kazaya neden olan faktörler ve sorumlular belirlenmeye çalışılıyor.

Bu tür kazaların önlenmesi için sürücülerin dikkatli olması ve trafik kurallarına uyması büyük önem taşımaktadır. Tüm sürücülere daha güvenli ve sağlıklı sürüşler dileriz.


 

Editör: Kader GÜL