Günümüzde nakit ihtiyacı olan birçok kişi, kredi kullanma gerekliliğiyle karşı karşıya kalabiliyor. Kredi kullanmanın getirdiği faiz maliyeti bazı insanları düşündürüyor. İşte tam bu noktada Akbank'ın sunduğu faizsiz kredi fırsatı devreye giriyor. Akbank mobil bankacılık uygulamasını kullanarak ilk kez hesap açan müşterilere faizsiz kredi olanağı sunuyor. Akbank mobil bankacılık üzerinden Akbank müşterisi olmayanlara faizsiz kredi fırsatı sunuyor. Faiz olmadan kredi almak mümkün Akbank’ın sunmuş olduğu bu kampanya ihtiyacı gideriyor. Nakit ihtiyacınızı gidermek için sizde ilk önce Akbank müşterisi olun. Kampanyadan yararlanın.

1 Eylül’de Başladı

Kampanya 1 Eylül tarihinde başlamış olup ay sonuna kadar devam ediyor. Akbank'ın bu özel kampanyası faizsiz kredi almak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Faizsiz kredi avantajıyla nakit ihtiyacınızı karşılamak için Akbank'ın sunduğu bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Hem yeni bir banka müşterisi olabilir hem de faiz maliyetinden kaçınabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için Bu Adımları İzlemeniz Gerekiyor

Mobil Bankacılık Uygulamasına Erişim ile başvuru yapılıyor. Akbank'ın resmi mobil bankacılık uygulamasına erişim sağlayın. Eğer bu uygulamayı henüz kullanmıyorsanız indirip kurmanız gerekebilir.  Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Akbank'lı olmak istiyorum veya benzeri bir seçeneği seçerek başvuru sürecini başlatın.

BES Katılımcılarına Müjde: Hem Emeklilik Hem Kredi İmkanı! BES Katılımcılarına Müjde: Hem Emeklilik Hem Kredi İmkanı!

İlk Defa Kart Başvurusu Yapanlar Ne Yapmalı?

Eğer henüz Akbank müşterisi değilseniz Wings veya Axess Kart başvurusu yapmanız gerekebilir. Bu başvurunun 25 Ekim 2023 tarihine kadar onaylanmış olması gerekiyor. Yeni Akbank müşterisi olmak isteyenlerin Wings veya Axess Kart başvurusu yapmaları gerekiyor. Başvurunuz onaylandıktan sonra istenilen belgeleri tamamlayarak bankaya teslim edin ve kredi başvurunuzu tamamlayın.

Kredi Kullanımı

Başvurunuz onaylandığında kredi kartınız kullanıma açılır ve taksitli avanstan Eylül ayı sonuna kadar faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Kullanıma açılan kartla ATM'den nakit çekim de yapabilirsiniz.

Önemli Notlar

Her Akbank müşterisi kredi kartları açıldığında taksitli faizsiz kredi limitinden sadece bir kez yararlanabilir. Kart şifreleri belirlendikten sonra ve kullanıma açıldıktan sonra Avans kullanılabilir. Dijital Kart başvurusu yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.