Samsung Telefon Fiyatları ve Etik İlkeler Samsung Telefon Fiyatları ve Etik İlkeler

Ford Motor Company, Henry Ford tarafından 16 Haziran 1903 tarihinde Detroit, Michigan'da kurulmuştur. Şirket, ilk otomobilini 20 Temmuz 1903 yılında üretmiş ve 1908 yılında Model T'yi piyasaya sürmüştür. Model T, oldukça başarılı bir otomobil olmuş ve Ford Motor Company'yi dünya çapında bir marka haline getirmiştir.

Ford Motor Company, günümüzde dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biridir. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Brezilya, Çin, Hindistan ve Avrupa'da üretim tesisleri bulunmaktadır. Ford Motor Company, ürettiği otomobillerin yanı sıra ticari araçlar, kamyonlar, otobüsler ve motorlar da üretmektedir.

Ford Motor Company, sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem vermektedir. Şirket, temiz enerji, çevre koruma ve eğitim gibi alanlarda çeşitli projeler yürütmektedir. Ford Motor Company, ayrıca çalışanlarına iş güvenliği, sağlık ve sosyal yardım gibi konularda da çeşitli destek sağlamaktadır.

Ford Motor Company, günümüzde dünyanın en önemli otomobil üreticilerinden biri olmaya devam etmektedir. Şirket, ürettiği kaliteli ve güvenilir otomobiller ile dünya çapında milyonlarca müşteriye ulaşmaktadır.

Editör: Egemen KEYDAL