Ercan D., 32 yaşında, Melek Nur Özgener (17) ve Nisa A. (17) ile buluştu. Ancak buluşma anı, kabus dolu bir döneme dönüştü. Ercan D., genç kızların başına silah doğrultarak dehşet verici bir tehditte bulundu. "Seni mi vurayım? Yoksa seni mi?" sorusuyla genç kızları korku içinde bıraktı. Ardından, tetiğe basmasıyla Melek Nur Özgener başından vurularak ağır yaralandı.

Kaçışın Ardında Bıraktığı Panik: Hasta Bırakıp Kayboluş

Olayın şokunu atlatamayan Ercan D., panik içinde yakındaki bir hastaneye Melek Nur Özgener'i bırakarak kaçtı. Bu korkunç olayın ardından genç kız yaşam savaşı verirken, şüpheli Ercan D. kayıplara karıştı.

Şüpheli Arama Çalışmaları: Geçmişteki Cinayet İddiaları

Emniyet güçleri, Ercan D.'yi yakalamak için geniş çaplı bir arama başlattı. Ancak ortaya çıkan bilgiler, Ercan D.'nin geçmişte cinayetle suçlandığını ve denetimli serbestlikle serbest bırakıldığını gösteriyor. Şimdi, Melek Nur Özgener'in başına gelen bu dehşet verici olayın sorumlusu olan Ercan D. bulunmaya çalışılıyor.

Acılı Baba ve Adalet Çağrısı: "Bu Kişilere Adalet Lazım"

Melek Nur Özgener'in babası, Bülent Özgener, olayın ardından yaşadığı acıyı ve adalet talebini dile getirdi. Baba Özgener'in sözleri şu şekilde:

Olay Anını Anlatıyor: "Geçtiğimiz Yılbaşı Günü..."

"Geçtiğimiz yılbaşı günü, ben kızımı çağıracağım sırada memurlar aradı. 'Acile gelir misiniz' dediler. Ben sandım ki biri şaka yapıyor. Sonra Melek Özgener'in babası olup olmadığımı sordu. 'Acil hastaneye gelir misiz' dedi. Ben de gittim. Memur bey anlatmaya başladı. İki kız, bir erkek varmış arabada. Erkek 'Hanginize sıkayım' demiş. Benim kızımın kafasında patlıyor. Eli tetiğe değmiş. Arka taraftan girip ön kulak arkasından çıkıyor. Bu adam daha önce de cinayet işlemiş. Denetimli serbestlikten salmışlar."

Adalet İstiyor: "Uyuşturucu ve Silah Kaçakçılığı Var"

Baba Özgener, olayın arka planını ve Ercan D.'nin suç geçmişini açıklıyor: "Bu yanlarındaki Nisa isimli kızla uzun süredir beraberler. Ama kız ailesinden kopuk. Benim kızımla tanıştıktan sonra iş patlıyor. Kız uyuşturucu satıyordu. Benim kızıma da sattırmaya çalışmışlardır. Vuran çocuk da uyuşturucu satıcılığı ve silah kaçakçılığı yapıyor. İlk gördüğümde her tarafı şişmişti. Boynunda yaralar vardı. Belki de kızıma başka şeyler de yapacaklardı bunlar."

Adalet Çağrısı: "Bu Adamın İki Çocuğu Var, Benim Kızımla Ne İşi Olabilir?"

Baba Bülent Özgener, isyanını şu sözlerle dile getiriyor: "Benim kızım 17 yaşında. Bu adamın iki tane çocuğu var. Benim kızımla ne işi olabilir? Bu adam zaten uyuşturucu satıyor. Silah kaçakçılığı var. Ne işi olabilir benim kızımla."Genç Kız Başından Vuruldu, Şüpheli Hastaneye Bıraktı Kaçtı

Akhisar'da FETÖ Üyesi Psikolog Yakalandı Akhisar'da FETÖ Üyesi Psikolog Yakalandı

Adaletin Peşinden Koşmak

Yaşanan bu dehşet verici olay, adaletin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Melek Nur Özgener'in yaşam savaşı devam ederken, adaletin yerini bulması için toplum olarak bir araya gelmeli ve bu tür suçluların cezasız kalmaması için çaba göstermeliyiz.

Editör: Kader GÜL