Dünya Kadınlar Günü Nedir? Ne Zaman ve Neden Kutlanır? Dünya Kadınlar Günü Nedir? Ne Zaman ve Neden Kutlanır?

Watsons Türkiye'nin yedinci kez düzenlediği Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri hakkında bilgi veriyor. Ödül gecesi, ünlü isimlerin katıldığı bir etkinlik olarak Swissôtel The Bosphorus - Istanbul'da gerçekleşti. Gecede, güzellik ve kişisel bakım ürünleri için çeşitli kategorilerde ödüller verildi ve bu ödülleri kazanan ürünler belirlendi._Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri (1) Ödül gecesi, ünlülerin katıldığı bir etkinlikte, birbirinden değerli ödülleri sahipleriyle buluşturdu. Farklı kategorilerde toplam 125 ürün, müşteriler, influencerlar ve basın mensuplarının oylarıyla belirlendi. Etkinlikte öne çıkan ürünler, Yılın En İyi Ürünleri olarak taçlandırıldı. Ayrıca influencerların, basının ve Watsons Card üyelerinin seçtiği ürünler de ödüllendirildi._Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri (2) Etkinlik, sosyal sorumluluk projelerine ve sürdürülebilirlik çabalarına da odaklandı. Kadın çalışan oranı yüksek firmalar da ödüllendirildi ve iş ortaklarına teşekkür edildi. Gecede ayrıca güzellik, saç, cilt ve stil kategorilerinde öne çıkan ünlülere özel ödüller sunuldu. Bu özel gece, sanat, güzellik ve başarıyı bir araya getirerek güzellik ve kişisel bakım dünyasındaki öncülerini kutladı.

Ödül gecesinin sunuculuğunu Çağla Şıkel ve Emre Kınay üstlendi. Gecede eğlenceli diyaloglar ve etkileyici performanslar yer aldı. Ayrıca Filarmoni Orkestrası eşliğinde bir ödül töreni düzenlenerek özgün bir deneyim sunuldu._Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri (3)
Gecede ayrıca çeşitli ödül kategorileri ve kazanan ürünler belirlendi. Bazı ödül kategorileri ve kazanan ürünler şunlar:

Yılın En İyi Maskarası: L'Oreal Paris Air Mega Volume Maskara

Yılın En İyi Dudak Ürünü: Maybelline Lifter Lip Gloss

Yılın En İyi Yüz Bakım Ürünü: Nivea Make Up Expert Nemlendirici Makyaj Bazı

Yılın En İyi Anti-Aging Ürünü: Revolution Skincare Kırışıklık Karşıtı %10 Matrixyl Serum

Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü: Herbal Science Boom Butter Saç Bakım Yağı

Ayrıca, özel kategorilerde Influencerların Seçimi, Basının Seçimi ve Watsons Card Üyelerinin Seçimi gibi ödüller de verildi. Gecenin en prestijli ödülü olan "Yılın Ürünü" L'Oreal Paris Air Mega Volume Maskara olarak belirlendi. Ayrıca, özel kategori ödüllerinde Watsons Özel Ödülü Alan Ünlü İsimler de bulunuyor._Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri (4)
Etkinlikteki sosyal sorumluluk projelerine ve sürdürülebilirlik çabalarına da değiniyor. Aynı zamanda, kadın çalışan oranı en yüksek olan ve Watsons adına üretim yapan firmaların da ödüllendirildiği bir kategoriye yer verildiği belirtiliyor.

Watsons Türkiye Genel Müdürü Mete Yurddaş, etkinliğin başarısı ve katılımcılara teşekkürlerini dile getirdi.

Editör: Kader GÜL