Ünlü şarkıcı Hadise, müzikteki başarısının ardından şimdi de oyunculuk dünyasına adım atmaya hazırlanıyor! Gain'de yayınlanacak "Esas Oğlan" adlı romantik komedi dizisinde İlhan Şen ile başrol paylaşacak olan Hadise, bu heyecan verici projede Ceren karakterine hayat verecek.

Hadise'nin oyunculuktaki ilk deneyimi olacak bu dizide, yakın arkadaşı Seda Bakan da ona eşlik edecek. Seda Bakan, dizide Selma karakterini canlandıracak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturacak.

Meryem Gültabak ve Cihan Çalışkantürk'ün senaryosunu kaleme aldığı "Esas Oğlan"ın çekimleri Temmuz ayının ikinci haftasında İstanbul'da başlayacak. 8 bölümden oluşacak dizi, izleyicileri kahkahaya boğacak romantik bir hikayeyi konu alacak.

İbrahim Tatlıses'in Ameliyat Sonrası İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı! İbrahim Tatlıses'in Ameliyat Sonrası İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Hadise'nin oyunculuktaki ilk adımı şimdiden merak uyandırıyor. Başarılı şarkıcının bu yeni yeteneğiyle izleyicileri nasıl etkileyeceği ise merak konusu.

"Esas Oğlan" dizisi, Gain platformunda yayınlanacak. Dizinin tam tarihi ise ilerleyen günlerde açıklanacak.

Hadise ve İlhan Şen'in başrollerini paylaştığı "Esas Oğlan"ı, romantik komedi türünde dizileri sevenler kaçırmamalı!

Editör: Kader GÜL