Hadise'den sansürsüz ıslak küvet pozu! Yeni şarkısı için soyunarak küvete yaslandı!
Son dönemlerde daha çok özel hayatı ile anılan Hadise 14 Nisan'da çıkış yapacağı yeni parça için hazırlıklara başladı. Şarkıcı albüm kapağı için kıyafetlerini çıkararak küvete girdi. İşte o anlar…
Cesur halleri ile konserlerinde adından sıkça söz ettiren Hadise, küvet paylaşımı ile ortalığı kasıp kavurdu. Albüm kapağı için tasarlanan o fotoğraf sosyal medyanın gündemine oturdu.

 Şarkıcı Hadise 14 Nisan'da “Feryat” isimli yeni şarkısını hazırlanıyor. Uzun süredir yeni bir parça çıkarmayan konserden konsere koşan şarkıcı hayranlarını heyecanlandırdı. Feryat isimli yeni klibi için Utku Kemal yönetmenliğinde çekimlere başladı.Adsız tasarım - 2023-04-11T122114.306
ÜSTSÜZ GİRDİ!
Yeni şarkısı için kendisi de epey heyecanlı olan Hadise #Feryat etiketi ile şarkı kapağını paylaşarak müjdeli haberi verdi. Üstsüz halde küvete giren şarkıcının ıslak küvet pozu saniyeler içinde binlerce beğeni aldı.

Hadise'nin albüm kapağında kendi resmiyle beraber “İnsan aşksız olmaz aşk insansız” sloganını paylaştı.

ISLAK KÜVET POZU OLAY OLDU!
Hadisenin bu cesur paylaşımları ilk değildi. Hamamdan, saunadan çıkarken ki halleri, ev içinde duş sonrası bornozlu paylaşımları da bulunuyordu. Yıkandıktan sonra ıslak şekilde paylaştığı küvet pozu ise çıtayı yükseltti. Onun bu cesur halleri evliliğinin sonlanmasına sebep olmuştu.Adsız tasarım - 2023-04-11T122151.194
KISITLANMIŞTI!
Geçtiğimiz yıl başarısız bir evliliği sonlandıran Mehmet Dinçerler ile sadece 5 ay evli kalan ardından oldukça zor günler geçiren Hadise için “Şimdi kendine döndü” yorumları yapılıyor. 38 yaşındaki şarkıcının 5 aylık eşi tarafından sürekli kısıtlandığı ve davranışlarının kontrol altına alınmaya çalışıldığı söylendi.DAVA DİLEKÇESİ ÇOK KONUŞULDU!
Müzik kariyerinde önemli bir ivme kat eden fakat evlilik yaşantısında bu sanatsal yönü baskılanmaya çalışılan Hadise 5.ayında boşanma kararı almıştı. Dava dilekçesinde buna da yer verdi. O dilekçede şu sözlere yer verildi:

35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz! 35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz!

“Zamanla davranışları psikolojik baskı boyutuna erişti. Bu baskılar müvekkilimi oldukça yıpratmış ve kişisel hayatı dışında kamu ya da yansımıştır. Sanat hayatına dahi zarar vermiştir” denildi.
 

Editör: Egemen KEYDAL