Amerikalı oyuncu, eski manken ve güzellik kraliçesi Halle Berry, önceki günlerde Instagram hesabından balkonda çekilmiş çıplak bir pozunu paylaştı. Halle Berry'nin Instagram'da paylaştığı pozu bazı kişiler beğenirken, bazıları ise eleştirdi. Sosyal medyada bu fotoğrafın üzerine yoğun bir şekilde yorumlar yapıldı.Adsız tasarım - 2023-04-11T150856.146Halle Berry, evinin balkonunda, üzerinde hiçbir giysi olmadan içeceğini yudumlarken çekilen bir fotoğrafını hem Twitter hem de Instagram sayfasından paylaştı. Elbette bu iddialı pozuna hayranlarından çok sayıda beğeni ve güzel yorumlar geldi.Adsız tasarım - 2023-04-11T150830.182Berry bu pozunun yanında da aslında çoktan özgürlüğünü ilan eden bir mesaja yer verdi: "Ne istiyorsam onu yaparım. Herkese mutlu cumartesi günleri."

Monster's Ball (Kesişen Yollar) adlı 2001 tarihli filmle en iyi kadın oyuncu dalında Oscar ödülü kazanan Berry,o paylaşımında; muhtemelen sevgilisi Van Hunt'ın objektifine çırılçıplak poz verdi.

Fotoğrafta Berry, güneşin altında; balkonun korkuluğuna dayanıp içeceğini yudumlarken görülüyor. Ünlü oyuncunun bu paylaşımına 8 milyonu aşkın takipçisinden 400 bine yakın beğeni geldi. Onun yıllara meydan okuyuşunu öven yorumlar da yağdı Berry'ye.Adsız tasarım - 2023-04-11T150812.167'TORUNLARINLA VAKİT GEÇİRECEĞİNE...' 
Ama elbette bu paylaşımına, bazı takipçilerinden ağır eleştireler de aldı güzel oyuncu. Bunların birçoğu artık 60 yaşına merdiven dayayan yıldızın, dikkat çekmek için neden böyle bir yöntem tercih ettiğini soruyordu.

Bunlardan biri "Düşünün, 50'li yaşlarınızdasınız. Menopoza girdiniz ve torunlarınızla vakit geçirmeniz gereken bir dönemde hala dikkat çekmek için böyle çıplak pozlar paylaşıyorsunuz. Onurlu yaşlanmanın artık bir önemi yok" diye yazdı.Adsız tasarım - 2023-04-11T150640.175
'YARGILAYICI YORUMLARI ÖNEMSEME' 
Halle Berry'yi yaşına uygun davranmamakla suçlayan başka bazı yorumlar da oldu. Ama başta meslektaşları olmak üzere birçok kişi onun bu cesur paylaşımına olumlu yaklaştı. Halle Berry'nin bir takipçisi, bu tür ağır eleştirileri yapanların yorumlarını "yargılayıcı" bulduğunu belirtti. Bazı insanların, kendileri yapamadıkları şeyleri başkaları yaptığında onları aşağı çekmeye çalıştıklarını savundu.

Berry'nin birçok takipçisi, o bedenin de o pozu vermenin de yıldızın kendi kararı olduğunu vurgulayıp kimsenin bunu yargılama hakkı olmadığını belirtti.

İLGİNÇ BİR YANIT VERDİ 
Bu arada Halle Berry, aynı pozunu Instagram'ın yanı sıra Twitter sayfasından da paylaştı. Kendisine yönelik ağır eleştirilere de oradan yanıt verdi: "Siz çocuklar, karidesin kalbinin kafasında olduğunu biliyor musunuz?" diye yazdı. Bu şekilde de bazı takipçilerini bu tür durumlara karşı yargılayıcı olmamaya çağırdı.

Sebzelerin Orta Doğu Mutfağındaki Kullanımı Sebzelerin Orta Doğu Mutfağındaki Kullanımı

Halle Berry, aslında bir süredir sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla, insanları yaşlarına ve cinsiyetlerine göre ayrıştıran ve onlara bazı davranış kalıplarını dayatan yaklaşımlara tepki gösteriyor.

İNSANIN KENDİNİ SEVMESİ ÖNEMLİ' 
Güzel oyuncu geçen mart ayında ayna karşısında çektiği bir pozuna yer verdi sosyal medya sayfasında. Bu şekilde insanın kendisine olan öz sevgisine vurgu yaptı.


56 yaşına girdiği Ağustos ayında da yine benzer bir pozuna "Bu doğum günümde şükran ve sevgi hissediyorum" diye yazdı. Özetle Halle Berry, kendisine sosyal medyada yöneltilen bu tarz eleştirilere çoktan kulaklarını tıkamış durumda. Tam da olay çıkaran o paylaşımında belirttiği gibi "canı nasıl isterse öyle" davranıyor.

Editör: Egemen KEYDAL