Bodrum'da sahne alan Hande Yener, konserinde çarpıcı açıklamalar yaptı. 51 yaşındaki pop star, "Hatayı ben en başında yaptım aynı evi senle paylaşarak" sözleriyle ikonikleşen "Kırmızı" şarkısını seslendirdi. Şarkının ardından Yener, hayranlarına ilginç bir tavsiyede bulundu: "Bakın ben evlenerek o hatayı 1 kere yaptım 30 yıl önce. Evlenmeyin."

Yener, bu sözleriyle 1990 yılında 17 yaşındayken yaptığı evliliğe gönderme yaptı. Uğur Kulaçoğlu ile 1994 yılında boşanan Yener, oğlu Çağın Kulaçoğlu'na da bu evlilikten sahip olmuştu.

Yener'in bu açıklaması, konser izleyicileri arasında farklı tepkilere yol açtı. Bazı hayranları Yener'in sözlerine alkış tutarken, bazıları da bu tavsiyeye katılmadıklarını dile getirdi.

Sosyal medyada da Yener'in sözleri oldukça konuşuldu. Birçok kullanıcı, Yener'in evlilik karşıtı tavsiyesini kendi deneyimleriyle ilişkilendirirken, bazıları da bu konudaki farklı bakış açılarını paylaştı.

Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Editör: Kader GÜL