Marmaris'te Gezi Teknesi Alev Aldı Yolcular Denize Atladı! Marmaris'te Gezi Teknesi Alev Aldı Yolcular Denize Atladı!

Seslenmesine rağmen cevap alamayan görevli içeri girince, Fatma Nur Bezen (24) ile Muhammet Uzun'u (31) silahla vurulmuş halde ölü buldu. Uzun'un olaydan bir gün önce Bezen'i ziyaret için ilçeye geldiği öğrenildi.

Apartman Görevlisi Şoke Oldu

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi İpekyolu Caddesi'nde bulunan bir apartmanın dördüncü katındaki dairenin kapısının açık olduğunu fark eden apartman görevlisi, seslenmesine rağmen yanıt alamayınca içeri girdi. Görevli karşılaştığı manzara karşısında şoke oldu. İki kişinin cansız bedenini gören görevli durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

Kimlikler Belirlendi

Polisin yaptığı inceleme sonucunda, silahla vurularak öldürülen kişilerin kimlikleri belirlendi. Konya nüfusuna kayıtlı Fatma Nur Bezen (24) ve Ankara nüfusuna kayıtlı Muhammet Uzun'un (31) cansız bedenleri, otopsi yapılmak üzere Hakkari Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

Cenazeler Memleketlerine Gönderildi

Otopsi işlemlerinin ardından Bezen'in cenazesi Konya'ya, Uzun'un cenazesi ise Ankara'ya gönderildi.

Soruşturma Sürüyor

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, beş katlı binada yaşayanların ifadesine başvurdu. Alınan bilgilere göre; Muhammet Uzun’un olaydan bir gün önce kız arkadaşı olduğu belirtilen Fatma Nur Bezen’i ziyaret etmek için Yüksekova’ya geldiği öğrenildi.

Yüksekova’daki çifte cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.

Editör: Kader GÜL