Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasına sayılı günler kala, Neal Agarwal tarafından tasarlanan iPhone tasarlama sitesi oldukça popüler hale geldi. Bu eğlenceli site sayesinde hayallerinizdeki iPhone'u tasarlamak mümkün hale geliyor.

Apple'ın yakında düzenleyeceği etkinliklerde birçok yeni ürün tanıtılacak. Bu ürünler arasında iPhone 15 serisi de yer alacak. Ancak bu kadar bekleyiş yeterli değilmiş gibi Neal Fun isimli internet sitesi de kullanıcılara heyecanlı bir deneyim sunuyor.

Neal Fun sitesine giriş yaptığınızda karşınıza bir akıllı telefon çıkıyor. Bu telefonun arkasında ve önünde herhangi bir kamera ya da ses butonu yer almıyor. Siz istediğiniz gibi bu ögeleri ekleyebilirsiniz.

Siteye eklenen butonlar arasında arka kamera, ön kamera, Android logosu, Home butonu, güç butonu, Lightning portu, ses butonu, Apple logosu, armut logosu, anten, kulaklık girişi gibi ögeler yer alıyor. Ayrıca telefonunuza direksiyon veya joystick gibi ilginç ögeler de ekleyebilirsiniz.

ChatGPT'nin Tıp ve Sağlık Alanındaki Kullanımı ChatGPT'nin Tıp ve Sağlık Alanındaki Kullanımı

Sitenin alt kısmında bulunan butonları akıllı telefona sürükleyerek istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Yaptığınız tasarım doğrultusunda telefonun fiyatı da değişiyor.

Tasarım işlemini tamamladıktan sonra "Present" butonuna tıkladığınızda, telefonun fiyatı ve özellikleri karşınıza çıkıyor. Ayrıca tasarımınızın videosunu da indirebilirsiniz.

Kısacası, Neal Fun isimli iPhone tasarlama sitesi, iPhone hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için harika bir fırsat sunuyor.

www.neal.fun/design-the-next-iphone/

Editör: Egemen KEYDAL