Tüm dünyanın yakından tanıdığı hamile olan CNN haber sunucusu Kasie Hunt, çocuğunu sezaryen ile dünyaya getirme planları yaparken, akşam evde eşi Matthew Mario Rivera ile oturduğu sırada bir anda doğum sancıları tuttu. Hunt, kocasının yardımı ile evinin banyosunda bebeğini dünyaya getirdi. 
Kasie Hunt, Instagram'da yaptığı açıklamada kocasının yardımı ile kızını dünyaya getirdiğini, kızının doğumu için planlarının olduğunu ancak kızının beklenmedik bir şekilde dünyaya geldiğini söyledi. Hunt, bu durumun kendilerini şaşırttığını söyledi.

13 Temmuz MasterChef'te Önlüğü Kim Giydi? Ana Kadroya Giren 2. Yarışmacı Belli Oldu! 13 Temmuz MasterChef'te Önlüğü Kim Giydi? Ana Kadroya Giren 2. Yarışmacı Belli Oldu!

Doğum Anları An Be An Paylaşıldı! 

Sosyal medya hesabından o anlara ait fotoğrafları paylaşan Kasie Hunt duygu yüklü bir yazı paylaştı: "Kızımız Gray Hunt Rivera'yı tanıtmaktan heyecan duyuyoruz.  
Doğum sancılarım başladıktan 13 dakika sonra sağlık görevlilerini aramaya zamanımız olmadan, sezaryen planımızdan 24 saat önce babasının yardımı ile dünyaya geldi.  
Ağabey Mars bundan daha fazla gurur duyamaz ve biz dört kişilik bir aile olarak hayat için daha fazla heyecanlanamazdık." Diyerek mutluluklarını dile getildi.
Birçok yerden tebrik mesajı alan Kasie Hunt’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Editör: Çetin KEYDAL