Maç öncesi eksiklerle başa çıkmak zorunda olan Fenerbahçe için bu maç oldukça kritik. Yusuf Akçicek gibi genç yeteneklerin performansı, takımın savunma hattında nasıl bir görüntü sergileyeceğini belirleyebilir. Oosterwolde ve İsmail Yüksek'in beklerdeki performansları da önemli olacak.

Maçı Canlı İzle

Fenerbahçe Ludogorets Maçı Canlı İzle! FB Ludogorest Maçını Canlı İzle! Fenerbahçe Ludogorets Maçı Canlı İzle! FB Ludogorest Maçını Canlı İzle!

Orta sahada Crespo, Zajc ve Szymanski'nin bir araya gelmesi, hücumda etkili bir oyun sergilemelerine yardımcı olabilir. Kanatlarda Osayi-Samuel ve Ferdi'nin hızları, hücum organizasyonlarına katkı sağlayabilir. Özellikle Ryan Kent ve Tadic'in etkili oyunlarıyla gol pozisyonları yaratılabilir.

Türkiye - Hollanda Maçı TRT1 Şifresiz Canlı İzle! Türkiye - Hollanda Maçı TRT1 Şifresiz Canlı İzle!

Michy Batshuayi'nin santrforda forma giyecek olması, gol yollarında Fenerbahçe için bir avantaj olabilir. Ancak Ludogorets karşısında galip gelmek için takımın bir bütün olarak iyi bir performans sergilemesi gerekecek.

fb10

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Konferans Ligi kadrosundaki isimler, genç yeteneklerle tecrübeli oyuncuların bir arada oluşturduğu dengeyi gösteriyor. Bakalım bu denge, Ludogorets karşısında galibiyetle sonuçlanacak bir performansa dönüşebilecek mi? İzlemesi heyecanlı bir maç olacak gibi görünüyor!

Editör: Egemen KEYDAL