Brezilyalı orta saha oyuncusu, milli takımda geçirdiği sakatlığın ardından sahalara döndüğü maçta yeniden sakatlandı. Maçın devre arasında yerini Sofyan Amrabat aldı.

Fenerbahçe'nin Transfer Hedefi: Youssef En-Nesyri Fenerbahçe'nin Transfer Hedefi: Youssef En-Nesyri

Ten Hag, maç sonrası yaptığı açıklamada sakatlığın detaylarını belirtmeden, "Devre arasından hemen önce bir sakatlık geçirdi. Bu yüzden onu çıkarmak zorunda kaldık" dedi. Casemiro'nun dönüş tarihi hakkında ise net bir bilgi vermedi, "Bir cevap veremem; 24 saat beklememiz gerekiyor ama bence kesinlikle Cumartesi günü sahaya çıkamayacak" şeklinde konuştu.

Casemiro, geçen ay Venezuela'ya karşı oynanan Dünya Kupası Elemeleri'nde ayak bileğinden sakatlanmıştı

Manchester United Teknik Direktörü Erik ten Hag, Brezilyalı orta saha oyuncusu Casemiro'nun sakatlığı hakkında açıklamalarda bulundu. Casemiro, milli takımda yaşadığı sakatlık sonrasında Newcastle United karşılaşmasında tekrar sakatlandı.

Ten Hag, maç sonrası yaptığı açıklamada, "Devre arasından hemen önce bir sakatlık geçirdi. Bu yüzden onu çıkarmak zorunda kaldık" dedi. Casemiro'nun dönüş tarihi hakkında net bir bilgi vermezken, "Bir cevap veremem; 24 saat beklememiz gerekiyor ama bence kesinlikle Cumartesi günü sahaya çıkamayacak" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz ay Venezuela'ya karşı oynanan Dünya Kupası Elemeleri'nde ayak bileğinden sakatlanan Casemiro, milli takım sonrası yaşadığı bu yeni sakatlıkla United için önemli bir eksiklik oluşturacak gibi görünüyor. Takımın başarısı için Casemiro'nun ne kadar kritik bir rol oynadığı düşünüldüğünde, bu haber United taraftarları arasında endişe yaratıyor.

Editör: Kader GÜL