Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, sevgilisi tarafından uğradığı şiddeti paylaştı. Kanlar içindeki hallerini paylaşan Taşkın, "Burnumu yumrukluyor, cinsel organıma tekmeler atıyordu" dedi.Merve Taşkın, Sevgilisinden Gördüğü Şiddeti Kanıtlarıyla Paylaştı!

Erdoğan NATO Zirvesi İçin Washington'da: Sokaklar Trafiğe Kapatıldı Erdoğan NATO Zirvesi İçin Washington'da: Sokaklar Trafiğe Kapatıldı

Merve Taşkın sevgilisinden gördüğü şiddeti paylaştı!

Taşkın, morluk dolu resimlerini paylaşarak yaşadığı korkuyu anlattı.Merve Taşkın, Sevgilisinden Gördüğü Şiddeti Kanıtlarıyla Paylaştı! (1)

Merve Taşkın sevgilisinden gördüğü şiddeti paylaştı!

"Tam bir yıl önce bugün, 10 aylık bir ilişkimin yaklaşık 7-8 ayında şiddet gördüğüm ve her geçen gün bu şiddetin arttığı bir ilişkiye başladım. Üzgünüm, bunları paylaşırken size acımanızı veya tepki vermenizi sağlamak için değil" diyen fenomen şunları söyledi:

"3 ay önce değil de neden şimdi paylaşıyorsun sorusuna cevabım ise o zaman güçlü bir ruh halim yoktu... Yaşadıklarımı içimde bastırdım ve sanki hiç olmamış gibi davrandım. Ama maalesef bastırılan duygular er geç ortaya çıkıyor. Kendimi daha güçlü hissettiğim bir zamana kadar mümkün olduğunca bastırdım. Ta bugüne kadar."Merve Taşkın, Sevgilisinden Gördüğü Şiddeti Kanıtlarıyla Paylaştı! (2)

Merve Taşkın sevgilisinden gördüğü şiddeti paylaştı!

"İlk zamanlar şiddet daha hafif gibiydi ve belki de kabul edilebilirdi, ama sonra tehlikeli boyutlara ulaşmaya başladı. Bir şekilde bunun bana yapıldığını kabul ediyordum. Her seferinde affediyordum çünkü içimdeki sorunlu olduğumu ve bunların benim yüzümden olduğunu ve belki de bunu hak ettiğimi düşünüyordum. 'O' da bana bunları hak ettiğimi hatta daha fazlasını hak ettiğimi söylüyordu. Benimki sevgiye muhtaçlık ve bağımlılıktı. En ufak bir sevgi kırıntısına bile razıydım. Ama onunki sevgi olamazdı, çünkü sevdiğin bir insana şiddet uygulayamazsın. Özsaygımı fazlasıyla kaybettim. Kendime bunların yapıldığını kabul ediyorsam kendimi ne kadar seviyor olabilirdim ki? Kendimi sevmezken bir başkası beni nasıl sevebilirdi?"

Merve Taşkın sevgilisinden gördüğü şiddeti paylaştı

PARMAKLARINDAKİ BAĞLAR KOPMUŞ "Şiddet o kadar tehlikeli bir seviyeye gelmişti ki, şükrediyorum çünkü ölmedim ya da sakat kalmadım. Kafamı, kulağımı, burnumu yumrukluyor, karnıma, cinsel organıma tekme atıyordu. Bazen ise beni öldürmekle ya da sakat bırakmakla tehdit ediyordu. Belki öfkeden tehdit ediyordu ama isteyerek bile olmasa da vururken yanlışlıkla ölebilirdim çünkü tehlikeli yerlerime fazlasıyla vuruyordu. Parmaklarımda kalıcı bir hasar dışında bir şey kalmadı. Parmaklarımda bağlar neredeyse kopuyormuş gibi olmuş, eğer kopmuş olsalardı ameliyat olmam gerekebilirdi, ama şükürler olsun ki kopmadı ve doktor 1 yıl içinde iyileşeceğimi söyledi."

Merve Taşkın sevgilisinden gördüğü şiddeti paylaştı! 

Merve Taşkın yaşadıklarını anlatırken "Ben bu yazıyı, aynı şeyi yaşayıp kapanan kadınlar için paylaşıyorum" dedi ve ekledi:

"Yalnız değilsiniz, evet, belki zor olacak ama bir gün içinizde o bırakma gücünü bulup bıraktı

Editör: Kader GÜL