Moto X3M, Madpuffers tarafından 2016 yılında geliştirilen bir online motosiklet yarış oyunudur. Oyunun amacı, devasa ve hareketli engellerin olduğu seviyelerde motosikletini yarıştırmaktır. Bu engelleri atlaman veya kaçınman gerekmektedir. Yarışı bitirme süreni kısaltmak ve mükemmel bir puan kazanmak için havada takla atabilirsin. Ne zaman durman veya ne zaman yeniden canlanman gerektiğini öğrenmelisin.

Moto X3M ilk olarak 2016 yılında bir web flash oyunu olarak piyasaya sürüldü. Daha sonra oyun geliştirme stüdyosu Madpuffers tarafından bir html5 oyunu olarak sunuldu. Moto X3M, Moto X3M 5 Pool Party ve en yeni Moto X3M Spooky Land oyunlarını içeren Moto X3M serisinin ilk sürümüdür. Bu oyun serisi aynı zamanda kategorimizdeki en popüler oyunlardan biridir.

Moto X3M Nasıl Oynanır? Moto X3M'i şu şekilde oynayabilirsiniz:

  • Başlamak için boşluk tuşuna basın
  • Hızlanmak için yukarı tuşunu kullanın
  • Fren için aşağı tuşunu kullanın
  • Kendinizi düz bir şekilde konumlandırmak için sol ve sağ okları kullanın
  • Ekstra zaman kazanmak için çok sayıda ters takla atın

Moto X3M'de Kaç Seviye Var? Moto X3M'de toplam 22 farklı seviye mevcuttur.

En Yeni Moto X3M Oyunu Hangisi? Moto X3M Spooky Land, Moto X3M serisindeki en yeni oyundur.

Moto X3M'i Kim Geliştirdi? Moto X3M serisi, Madpuffers tarafından geliştirilmiştir. Football Masters ve Basketball Stars gibi diğer oyunlar da Madpuffers tarafından geliştirilmiştir.

Moto X3M'de Güçlendirme Nasıl Yapılır? Yere çarptığınızda sadece arka lastiğinizin üzerine inerseniz güçlendirme alabilirsiniz. Ne kadar dikey olursanız o kadar iyi olur!

Kaç Tane Moto X3M Oyunu Var? Moto X3M Moto X3M 2 (Artık mevcut değil) Moto X3M 3 (Artık mevcut değil) Moto X3M Winter Moto X3M 5 Pool Party Moto X3M Spooky Land

ChatGPT ve Yaratıcı Endüstriler ChatGPT ve Yaratıcı Endüstriler

Poki üzerinden online ve ücretsiz olarak Moto X3M oyunlarını oynayabilirsiniz. Poki, en büyük çevrimiçi oyun alanıdır ve her ay 30 milyondan fazla oyuncu Poki'de oyun oynar.

Editör: Egemen KEYDAL