Bugün sizlere, Antalya'da yaşanan trajik bir olayın yürek burkan detaylarını aktaracağız. Zeynep Ece, sadece 26 yaşındayken eniştesi tarafından acımasızca katledildi. Bu korkunç olayın ardından yaşananlar, ailenin yaşadığı acıyı ve adalet taleplerini gün yüzüne çıkardı.

Zeynep Ece'nin Kayboluşu ve Cinayetin Ortaya Çıkışı

Zeynep Ece, Antalya'da motokurye olarak çalışan Ali Diken tarafından öldürüldükten sonra boş bir araziye gömüldü. Cinayetin ortaya çıkışı, Zeynel Boyacı'nın ifadesiyle başladı. Boyacı, Ali Diken'in Zeynep Ece'yi öldürdüğünü ve cesedini boş bir araziye gömdüğünü itiraf etti. Ancak olayın daha karmaşık ve üzücü bir boyuta sahip olduğu ortaya çıktı.Müge Anlı 'Da Zeynep Ece Cinayeti!

Aile ve Adalet Arayışı

Zeynep Ece'nin annesi Fatma Aksay, cinayetten haberdar olduktan sonra yaşadığı acıyla birlikte adalet arayışına girişti. Cinayetten sorumlu olan eniştesi Ali Diken ve Zeynep'in kız kardeşi İlknur'un cezalandırılmasını talep ediyor. "Kızım ile damadımın cezalandırılmasını istiyorum. Ömür boyu hapis görsünler" diyen acılı anne, kızının kendilerini oyaladığını belirtiyor.

Cenazenin Teslim Alınması ve Hukuki Süreç

Zeynep Ece'nin cenazesi ailesi tarafından teslim alındı ve Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Zeynel Boyacı, ifade işlemleri ve sağlık kontrolünün ardından 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı. Ancak, Boyacı'nın eşi İlknur Boyacı hakkında 'konutu terk etmeme' şartıyla denetimli serbestlik kararı verildi.

Beşiktaş (BJK) - Antalyaspor Canlı Maç İzle! Taraftarium24, Justin TV, Selçuk Sports Canlı Maç İzle! Beşiktaş (BJK) - Antalyaspor Canlı Maç İzle! Taraftarium24, Justin TV, Selçuk Sports Canlı Maç İzle!

DNA Testi ve Aile İtirazları

Battaniyeye sarılı cesedin Zeynep Ece'ye ait olduğu DNA testiyle belirlendi. Ancak, Zeynep'in babası Mustafa Aksay ve annesi Fatma Aksay, kızlarının kaybolduğu süreçte İlknur'un bilgi sakladığına inanıyor. Mustafa Aksay, "Daha çok ceza almasını istiyoruz" diyerek kızının daha fazla sorumluluk taşımasını istedi.Müge Anlı 'Da Zeynep Ece Cinayeti! (2)

Anne Aksay'ın Gözyaşları ve Duygusal Çıkışı

Fatma Aksay, kızının kaybolduğu süreçte yaşadıklarıyla ilgili duygusal bir çıkış yaptı. "Yüreğim parçalanıyor. Ömür boyu hapis görsünler. En ağır cezayı almasını istiyorum" diyen acılı anne, kızının kendilerini oyaladığını ve İlknur'u da evlatlıktan reddettiğini açıkladı.Müge Anlı 'Da Zeynep Ece Cinayeti! (3)

Cenazenin Teslimi ve Ailenin Gözyaşları

Zeynep Ece'nin cenazesi ailesine teslim edildi ve bu an, ailenin duygusal bir çöküş yaşadığı anlardan biriydi. Cenaze, Aksu ilçesinin Karaöz Mahallesi'ne götürülerek defnedilmek üzere hazırlandı.

Editör: Kader GÜL