Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a Suikast Girişimine Sert Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a Suikast Girişimine Sert Tepki

Niğde'de dün akşam saat 23.30 sıralarında D-750 Pozantı-Ulukışla karayolu Darboğaz mevkiinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ise yaralandı.

Kazada, Mehmet Yaşar Kılınç idaresindeki otomobil, H.K. yönetimindeki kamyon ve Ü.Ç'nin kullandığı tır çarpıştı. Edinilen bilgilere göre, otomobilin önce karşı yönden gelen kamyonla çarpıştığı, daha sonra kamyonun tırla çarpıştığı belirtildi.

Kazada otomobil sürücüsü Mehmet Yaşar Kılınç (66), eşi Vesile Kılınç (57) ve kızları Ebru Kılınç (29) hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Eymen ve Ekim Kılınç ile tır sürücüsü ve aynı araçtaki bir kişi ise Ulukışla Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bu feci kaza, bir aileyi birden yaslara boğdu. Kazada yaralananların sağlık durumlarının ise ciddi olduğu öğrenildi.

Kazayla İlgili Detaylar:

  • Kaza, D-750 Pozantı-Ulukışla karayolu Darboğaz mevkiinde saat 23.30 sıralarında meydana geldi.
  • Kazaya karışan araçlar: Mehmet Yaşar Kılınç idaresindeki otomobil, H.K. yönetimindeki kamyon ve Ü.Ç'nin kullandığı tır.
  • Kazada hayatını kaybedenler: Mehmet Yaşar Kılınç (66), Vesile Kılınç (57) ve Ebru Kılınç (29).
  • Yaralılar: Eymen Kılınç, Ekim Kılınç, tır sürücüsü ve aynı araçtaki bir kişi.
  • Yaralıların durumu: Ağır.
  • Hayatını kaybedenlerin cenazeleri: Ulukışla Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yetkililerden Uyarı:

Bu kaza, trafik kurallarına uymanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Yetkililer, sürücüleri dikkatli ve kurallara uyarak araç kullanmaya çağırdı.

Umarız yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Editör: Kader GÜL