Bu regülasyon, belirli güvenlik özelliklerine sahip olmayan sıfır kilometre araçların tescil ve satışını engelleyecek. İşte bu nedenle, otomobil markaları ellerindeki araçları hızla satmak için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. İşte, 7 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan 10 markanın kampanyaları:

BYD:

Çinli otomobil üreticisi BYD, C-SUV modeli ATTO 3'ü Mayıs ayı boyunca 200 bin TL'ye kadar 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla sunuyor. Ayrıca, aracını takas getirenlere özel indirim ve tercihe göre kasko sigortası veya AC şarj ünitesi hediye ediliyor.

Ev Sahipleri Dikkat! Kiralarda Zam Sınırı Kalkıyor Ev Sahipleri Dikkat! Kiralarda Zam Sınırı Kalkıyor

Chery:

Chery, Omoda 5 modeli için 275 bin TL'ye kadar 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi imkanı sağlıyor. Tiggo 7 PRO ve Tiggo 8 PRO modellerinde de benzer şekilde cazip kredi olanakları sunuluyor.

Citroen:

Fransız otomobil üreticisi Citroën, C3 modelini 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanlarıyla satışa sunuyor. C3 Aircross ve Jumpy Spacetourer modelleri de benzer şekilde avantajlı kredi seçenekleri ile alıcılarını bekliyor.

Fiat:

Egea Sedan, Egea Cross ve Cross Wagon gövde seçenekleri, belirli kredi imkanlarıyla satışa sunuluyor. Takas kampanyasından faydalanmayanlar için ise yüzde 2,99 faiz oranıyla kredi kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Honda:

Honda, limitli sayıda City modeli için özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 250 bin TL'ye kadar kredi kullanımında yüzde sıfır faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca, nakit alımlarda ise 225 bin TL indirim seçeneği mevcut.

MG:

Markanın HS modeli, takas indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Benzinli versiyonları için takas desteği ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanı birlikte sunuluyor.

Opel:

Corsa ve Astra modelleri, belirli kredi imkanlarıyla satışa sunuluyor. Astra modelinde 300 bin TL'ye kadar 12 ay vade ve yüzde 2,49 faizli kredi imkanı bulunuyor.

Peugeot:

2008, E-2008, 308, E-308 ve 508 modelleri, belirli kredi imkanlarıyla satışa sunuluyor. Özellikle elektrikli versiyonlarında cazip kredi seçenekleri mevcut.

Skoda:

Skoda'nın Fabia, Kamiq ve Scala modelleri, belirli fiyatlarla ve 12 ay yüzde 0 faiz imkanlarıyla satışa sunuluyor. Kamiq Monte Carlo modeli için de benzer kredi fırsatları mevcut.

Suzuki:

Tüm modellerde 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanı sunuluyor. Swift Hibrit için peşin alımlarda tavsiye edilen başlangıç fiyatı 998 bin TL olarak belirlendi.

Bu kampanyaların detayları ve diğer markaların kampanyaları için markaların resmi web sitelerini veya yetkili satıcılarını ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın, kampanya şartları ve süreleri markalara göre değişiklik gösterebilir.

Editör: Kader GÜL