Mehmet Ali Erbil, Vatan Şaşmaz'ı Anarken Gözyaşlarına Boğuldu Mehmet Ali Erbil, Vatan Şaşmaz'ı Anarken Gözyaşlarına Boğuldu

"Benim için bir devrin sonudur bu. Duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Ne yazsam, ne söylesem eksik kalacak.. Varlığına şükrettiğim en güzel hikayeydi. Canım yol arkadaşlarım.. Canım seyirci... En güzel baharımı yaşadım sizinle. Hep özlemle hatırlayacağım. Bu gece son kez buluşuyoruz. Hayatıma kattığın her an için iyi ki vardın YARGI" dedi.

Yargı'nın finali bu akşam Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. "Yargı Veda" programı, canlı yayınlarla Kanal D, teve2 ve D-Smart Dizi Smart Max kanallarından, bu kanalların sosyal medya hesaplarından ve D-Smart GO'dan izleyici ile buluşacak. Final gösterimi için biletler 24 saat içinde tükendi. Gecenin tüm geliri Türk Eğitim Vakfı'na (TEV) gençlerin eğitimi için bağışlanacak.

Yargı dizisinde Pınar Deniz'e Kaan Urgancıoğlu ve birçok usta ve genç oyuncu eşlik etti. Sema Ergenekon'un senaryosunu yazdığı ve Ali Bilgin'in yönettiği dizi, izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmişti.

Editör: Kader GÜL