Banka Faizi Hesaplama Nasıl Yapılır? Banka Faizi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Renault, yeni nesil SUV modeli Austral için cazip finansman seçenekleri sunuyor!

Yüzde 0 Faizli Kredi ve 100.000 TL Nakit Desteği İle Sahip Olun

Renault, otomobil severlere müjdeyi verdi: 2024 model Renault Austral Techno Esprit Alpine Mild Hybrid 160 hp, avantajlı finansman seçenekleriyle piyasaya sürüldü. Bu yenilikçi model, hem çevreci hem de ekonomik özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Cazip Finansman Fırsatları

Renault, yeni Austral modeli için otomobil tutkunlarına özel finansman seçenekleri sunuyor. Kampanya dahilinde, 100.000 TL’ye varan nakit alım desteği ve 200.000 TL’lik, faizsiz kredi imkanı bulunuyor. Ancak bu fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor; çünkü teklif sınırlı sayıda araç için geçerli.

Çevreci ve Ekonomik Performans

Renault Austral Techno Esprit Alpine Mild Hybrid 160 hp, 142-143 g/km CO2 emisyon değeri ve 100 km’de 6,3 litrelik birleşik yakıt tüketimi ile çevre dostu bir seçenek sunuyor. Bu özellikler, çevreye duyarlı ve yakıt ekonomisi arayan sürücüler için ideal.

Kampanya Koşulları ve Süresi

Bu avantajlı kampanya, 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Renault, kampanyanın bitme tarihini ve kampanya şartlarını değiştirebilir. Yeni Renault Austral ile yollarda yeni bir dönem başlıyor. Siz de bu dönemin parçası olmak için Renault yetkili satıcılarına başvurabilirsiniz.

Belirtilen finansman kampanyaları diğer kampanyalarla birleştirilemez ve kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. 30 Haziran 2024 tarihine kadar en yakın Renault yetkili satıcısına başvurarak detaylı bilgi edinebilir ve hayallerinizdeki araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Editör: Kader GÜL