Seçil Erzan Davası: Fatih Terim'in İfadesi ve Dolandırıcılık Skandalının Detayları

Seçil Erzan, eski bir banka müdürü olarak futbol dünyasının ünlü isimlerini dolandırdığı iddiasıyla gündemde. Soruşturma kapsamında adı sıkça geçen isimlerden biri de Galatasaray ve A Milli Takım eski teknik direktörü Fatih Terim. Terim'in 2 Haziran'daki ifadesine göre, 6 Nisan'da banka ile iletişime geçerek 219 bin 300 dolar, 47 bin 400 lira ve 3 milyon dolar parasını çekmek istediği belirtiliyor.

Fatih Terim, ifadesinde, Erzan'ın dolandırıcılık olayını duyduktan sonra bankaya sinirlendiğini ve tüm parasının eşinin farklı bir bankadaki hesabına aktarılmasını istediğini açıkladı. Ancak, Terim'in belirttiğine göre, 2 Haziran tarihine kadar sadece 219 bin dolar ve 47 bin 400 lirasının transfer edildiğini, 3 milyon doların hâlâ gönderilmediğini belirtti.

Terim'in ifadesine göre, Erzan'ın iddia ettiği gibi kendisine 2020 yılında 300 bin dolar para vermediği, sadece Seçil Erzan'ın istediği zaman 50-100 bin dolar gibi miktarları geri gönderdiğini söyledi.

Hangi Bankadan Kredi Kartı Alınır? Karşılaştırma Hangi Bankadan Kredi Kartı Alınır? Karşılaştırma

Seçil Erzan ise Terim'in kendisine "Fatih Terim beni kızı gibi sever, sayardı" dediğini ifade etti. Ancak Terim, dolandırıcılık iddiaları konusunda kesin bir dille açıklama yaparak, bahsedilen fonla ilgisinin olmadığını belirtti.

Dolayısıyla, Seçil Erzan'ın futbol dünyasının önemli isimlerini milyonlarca dolar dolandırdığı iddiasıyla ilgili soruşturma devam ederken, Fatih Terim'in ifadesi de önemli bir gelişme olarak dikkat çekiyor. Olayın ayrıntıları ve soruşturmanın seyri, kamuoyu tarafından yakından takip edilmektedir.

Editör: Çetin KEYDAL