35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz! 35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz!

Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşan ve büyük bir ilgiyle takip edilen Kızılcık Şerbeti dizisi, kadrosuna kattığı genç yetenek Sema Öztürk ile daha da zenginleşiyor. 28 Ocak 2024 tarihinde yapılan güncelleme ile duyurulan bu önemli haber, dizi severleri heyecanlandırdı. Peki, Sema Öztürk kimdir ve hangi karakteri canlandıracak?

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Genişleyen Kadrosu

Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Feyza Civelek, Settar Tanrıöğen, Ceren Yalazoğlu Karakoç ve Sibel Taşçıoğlu gibi usta oyuncuların başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi, her geçen gün kadrosunu güçlendiriyor. Son olarak katılan Sema Öztürk, bu büyük oyuncu kadrosuna kendi renklerini katacak.

Azra Karakterini Canlandıracak Olan Sema Öztürk

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Sema Öztürk, Kızılcık Şerbeti dizisinde Azra karakterine hayat verecek. Azra karakteri, daha önce Rahimcan Kapkap tarafından canlandırılan Metehan karakteriyle ilgili önemli gelişmelere sahne olacak. Metehan'ın duygusal dünyasını etkileyecek olaylar, Azra'nın hayatındaki dönüm noktalarını da beraberinde getirecek.

Metehan karakteri, önceki bölümde Mihri'nin (Gizem Yanık) aşk ilanına olumsuz yanıt vermiş, ancak son bölümde Mihri'nin gösterişli halini görünce iltifat etmişti. Sema Öztürk'ün Azra olarak diziye dahil olmasıyla birlikte, izleyicileri bekleyen sürprizlerin daha da artacağı aşikar.

Sema Öztürk'ün Oyunculuk Kariyeri

Sema Öztürk, 23 Haziran 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiş bir oyuncu olarak tanınıyor. Oyunculuk kariyerine 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizisinde canlandırdığı Yasemin rolüyle başladı. Bu tarihten itibaren birçok başarılı dizi ve projede yer aldı. Kara Melek, Ayrılsak da Beraberiz, Melekler Adası, Hacı gibi yapımlarda performansıyla dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna katılan Sema Öztürk'ün performansı, diziye olan katkıları merakla bekleniyor.

Editör: Kader GÜL