Sigara fiyatlarına yapılan zamlar, tiryakileri yeni arayışlara yönlendiriyor. Mayıs ayının ilk haftasında sigaraya yeni bir zam daha geldi. Peki, bu zamların ardından sigara fiyatları ne kadar oldu?

Emekli İkramiyeleri 10-14 Haziran'da Ödenecek Emekli İkramiyeleri 10-14 Haziran'da Ödenecek

Mayıs Ayında Sigaraya Zam Geldi

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabından PM sigara grubunda zam yapıldığını duyurdu. Zamlı sigara fiyatları 4 Mayıs itibarıyla uygulanmaya başlandı. Bu zamla birlikte sigara fiyatlarında artış gözlemleniyor.Sigara Fiyatları

Zamlı Sigara Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Yeni zamla birlikte Philip Morris (PM) grubunun en pahalı sigarası 70 TL, en ucuzu ise 63 TL oldu. Bu fiyatlar, tiryakiler arasında tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Sigaraya Zam Yapan Gruplar

Önceki zamda olduğu gibi bu zamda da farklı sigara gruplarına zam geldi. JTİ sigara grubu ise zammın ardından 1 TL'lik indirime gitmişti.

En Pahalı ve En Ucuz Sigara Fiyatları

En pahalı sigara 72 TL'ye kadar çıkarken en ucuz sigara ise 50 TL'ye kadar düşebiliyor. Bu fiyatlar, sigara kullanıcılarının alışkanlıklarını etkileyebilir.

Önceki Zam ve Güncel Fiyatlar Arasındaki Fark

Nisan ayındaki zamla birlikte fiyatlar daha da artmıştı. Bu zamla birlikte sigara fiyatlarının ne kadar arttığı net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Sigara Fiyatlarına Yapılan Diğer Zamlar

Sigara fiyatlarına yapılan zamlar, tiryakileri alternatif arayışlarına yönlendiriyor. Bu zamların etkisiyle birlikte sigara kullanım alışkanlıklarında değişiklikler gözlemlenebilir.

Sigara fiyatlarındaki zamlar, tiryakiler arasında farklı tepkilere neden oluyor. Artan fiyatlar, sigara kullanımını etkileyebilir ve alternatif arayışları tetikleyebilir.