Somali Liderinin Oğlu, İstanbul Fatih'te Kaza Yaptı: Görüntüler Ortaya Çıktı

İstanbul'un Fatih ilçesinde meydana gelen ölümcül trafik kazasında, Somali liderinin oğlu Mohammed Hassan Shekh Mohamud'un karıştığı olayla ilgili şok edici yeni görüntüler gün yüzüne çıktı. Detaylı bir şekilde incelenen kamera kayıtlarında, motosikletli kurye Yunus Emre Göçer'in ölümüne neden olan kaza anının ayrıntılarına ışık tutuldu.

Kaza Anı ve Araştırma Detayları

Dosyaya eklenen görüntü tutanağında, olayın Avrasya Tüneli - Samatya yönünde meydana geldiği, Yunus Emre Göçer'in seyir halindeyken arka fren lambasının yandığı belirlendi.

Fren Lambalarının Rolü ve Çarpışma Anı

Şüpheli Mohamud'un aracının saat 12.52’nin 16’ncı saniyesinde arka fren lambalarının anlık olarak yandığı görüldü. Görüntü tutanağı, Yunus Emre Göçer'in seyir halindeyken 4’üncü şeride geçerken arka fren lambasını yaktığını, ancak şüphelinin aracının lambalarının çarpışma sonrası yanmadığını belirtti.

Şüphelinin Tepkisi ve Olay Yerindeki Gelişmeler

Görüntülerde, şüphelinin çarpışmadan 12 saniye sonra aracının dörtlü flaşörlerini yakarak araçtan indiği ve olay yerindeki gelişmeleri değerlendirdiği anlar net bir şekilde görülüyor. Trafik polisleri, ambulans ekipleri ve olaya müdahale eden sağlık ekiplerinin görüntülerdeki zaman çizelgesi üzerinde detaylı bir şekilde belirtildi.

Fenerbahçeli Genç, Kendi Takımının Renklerini Bilemeyip Kim Milyoner Olmak İster'den Elendı! Fenerbahçeli Genç, Kendi Takımının Renklerini Bilemeyip Kim Milyoner Olmak İster'den Elendı!

Göçer Ailesinin Hukuki Durumu

Kazada hayatını kaybeden Yunus Emre Göçer'in eşi Öznur Göçer, savcılık tarafından ifadeye çağrıldı. Adliye önünde basın açıklaması yapan Öznur Göçer, yeni görüntülerin ortaya çıkmasının ardından haklı olduklarını belirterek, adaletin peşinden sonuna kadar gideceklerini ifade etti.

Avukat Çimen'in Açıklamaları

Göçer ailesinin avukatı Iyaz Çimen, yeni görüntülere ilişkin yaptığı açıklamada, kazanın detaylı bir şekilde incelenerek şerit ihlali olmadığını ve çarpmanın etkisiyle fırlayan kaskın da pazartesi günü teslim edileceğini belirtti.

Editör: Kader GÜL