Francisco Araiza İle Büyülü Akşam

Bu unutulmaz akşamda, dünyaca ünlü tenor Francisco Araiza ve onun ustalık sınıfına seçilen altı yetenekli şancı, Zehra Yıldız'ı müzikle onurlandırdı.

Pierce Brosnan, Yeni James Bond için Cillian Murphy'yi Önerdi Pierce Brosnan, Yeni James Bond için Cillian Murphy'yi Önerdi

Genç Yetenekler Sahneye Çıktı

Konserde Araiza ile üç gün süren yoğun bir çalışmanın ardından sahneye çıkan genç şancılar, Ayşe Şenoğul, Doğukan Özkan, Ecem Arıcasoy, Berna Yücel, Zeynep Seray Özcan ve Cansu Özel, İstanbul Devlet Opera Balesi şefi Paolo Villa'nın piyanosu eşliğinde Verdi, Mozart ve Donizetti'nin operalarından unutulmaz aryalar seslendirdi.

Süha Yıldız'ın Dokunuşu

Konserin sonunda, Zehra Yıldız'ın kızı Süha Yıldız, tüm sanatçılara, vakfın kurucu üyesi olan değerli yazarımız Evin İlyasoğlu'nun kaleme aldığı "Zehra Yıldız" kitabını hediye etti. Bu özel an, sanatın ve müziğin birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Bu özel konserle, Zehra Yıldız'ın eşsiz sanatına olan saygımızı ve sevgimizi bir kez daha dile getiriyor, müziğin büyülü dünyasında unutulmaz anılar yaşadığımız bir akşamı geride bırakıyoruz.

Editör: Kader GÜL