Almanya, EURO 2024 Açılış Maçında İskoçya'yı 5-1 Mağlup Etti Almanya, EURO 2024 Açılış Maçında İskoçya'yı 5-1 Mağlup Etti

Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic, Beşiktaş'a 2-0 mağlup oldukları maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Stanojevic, maçın kırılma noktasının ilk yarının son dakikalarında yaşanan olaylar olduğunu belirtti. Ayrıca, penaltı ve kırmızı kart pozisyonlarının önemli olduğunu vurguladı. Stanojevic, sözlerine şunları ekledi:Stanojevic Penaltı Pozisyonu Maçın Anahtar Noktasıydı (1)"Bugünkü maçın kırılma noktası ilk yarının son dakikalarıydı. Fakat kesinlikle bugün maçın anahtar noktası penaltı ve kırmızı kart pozisyonlarının olduğunu söyleyebilirim. Bunlardan sonra bizim sahaya dönmemiz oldukça zor oldu. Son deplasman maçında Ankaragücü güçlü bir rakip olsa da beraberlikle ayrıldık. Aslında şu anda stabil bir durumdayız. 5.’likten sadece 3 puan uzaktaydık. Burada bir sorunun olduğunu düşünmüyorum. Fakat bugün tabii ki galibiyet almamız çok zordu. Anormal pozisyonların olduğunu söyleyebilirim. Belki de penaltı ile ilgili kuralları bilmiyorumdur. Bugün iki tarafın da çok iyi pozisyonlar çıkarmadığını söyleyebilirim. Bu durum Beşiktaş içinde geçerli. Penaltı pozisyonu gayet açık. Bu konuda yorum yapmak istemiyorum. Fakat açık ve net pozisyondu. Elbette bugün olan pozisyonlar maçın gidişatını değiştiren pozisyonlardı. Tabii ki Futbol, ne olacağı belli olmuyor."

Stanojevic, hakemlerle ilgili çok fazla yorum yapamayacağını ifade etti ve maçta yaşanan penaltı pozisyonunun bariz olduğunu söyledi. Ayrıca, takımın sezon başında oyuncuların geç gelmesi ve hazır olmaması gibi sorunlar yaşadığını ancak bu sorunları çözeceğine olan güveninin tam olduğunu belirtti.


 

Editör: Egemen KEYDAL