Taylor Swift hayranları, Google'ın Taylor Swift ile ilgili bulmacasını çözerek yeni şarkıların isimlerini keşfettiler! Google, Swifties (Taylor Swift hayranları) için özel bir sürpriz hazırladı ve bu sürprizi çözenlerin ödülü olarak Taylor Swift'in yeni albümündeki şarkı isimlerini açıklamayı vaat etti. İşte keşfedilen yeni şarkı isimleri:Taylor Swift Hayranları, Google Bulmacasıyla Yeni Şarkı İsimlerini Keşfetti! (1)Is It Over Now?
Now That We Don't Talk
Say Don't Go
Suburban Legends
Bu şarkılar, Taylor Swift'in "1989 (Taylor's Version)" adını verdiği albümünde yer alacak ve orijinal albümde bulunmayan, daha önce hiç yayınlanmamış parçalardan oluşacak.

Doğa Severlerin Yeni Gözdesi: Saklıkent Şelalesi! Doğa Severlerin Yeni Gözdesi: Saklıkent Şelalesi!

Swifties, bu sürpriz yumurta (Easter Egg) için Google'da "Taylor Swift" araması yapmaları gerekti. Sonrasında sağ alt köşede bir mavi kasa beliriyor ve bu kasayı açmak için bazı bulmacaları çözmeleri gerekiyor. Taylor Swift'in sesinden ve Türkçe altyazıyla verilen bir mesaj, bulmacaları çözenlere yeni şarkı isimlerini duyuruyor.

Google, bu sürpriz yumurta için dünya genelinde toplamda 38 milyon 427 bin bulmacanın çözülmesi gerektiğini belirtti. Swift'in büyük hayran kitlesi göz önüne alındığında, bu hedefin çoktan aşıldığı söylenebilir.

Taylor Swift hayranları, Google'ın özel bir sürprizini çözerek sanatçının yeni şarkılarının isimlerini keşfetti. Google, "Taylor Swift" araması sonucunda ortaya çıkan bulmacalarla hayranlarına sürpriz bir deneyim sunuyor. Bu bulmacaları çözenler, Taylor Swift'in "1989 (Taylor's Version)" adını taşıyan albümündeki dört yeni şarkının ismini öğrendi: "Is It Over Now?", "Now That We Don't Talk", "Say Don't Go", ve "Suburban Legends". Swifties, bu gizli özelliği keşfederek sürprizleri ortaya çıkardılar ve yeni şarkıları dinlemek için sabırsızlanıyorlar. Google, dünya genelinde milyonlarca bulmacanın çözüldüğünü açıkladı, gösterilen ilginin büyüklüğü ise Taylor Swift'in hayran kitlesinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor.

Editör: Egemen KEYDAL