2008 yılında Türk Hava Yolları'nın (THY) alt markası olarak kurulan AnadoluJet, bugün itibarıyla "AJet" adı altında bilet satışlarını resmi internet sitesi üzerinden başlattı.

Banka Faizi ve Sigorta Seçenekleri Nelerdir? Banka Faizi ve Sigorta Seçenekleri Nelerdir?

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, "Uçmayan kalmasın" hedefiyle THY'nin bir markası olarak kurulan AnadoluJet, 16 yılda 150 milyonun üzerinde yolcuyu sevdiklerine kavuşturdu. AnadoluJet, bugün itibarıyla "AJet" adı altında bilet satışlarını resmi internet sitesi "ajet.com" üzerinden başlattı.

Gökyüzüyle 31 Mart'tan itibaren buluşarak hava yolu deneyimini daha modern, konforlu ve erişilebilir hale getirmeyi hedefleyen AJet, bu yılın yaz döneminde filosunda bulunan 95 uçak ile iç hatlarda 41, dış hatlarda 52 nokta olmak üzere toplam 93 noktaya sefer icra edecek.

Küresel ölçekte büyüme hedefi olarak 10 yıl içerisinde 200 uçaklık filo ile toplam 44 ülkeye uçmayı planlayan AJet, küresel standartlarda düşük maliyetli hava yolu olacak ve pazardaki rekabetçi konumunu daha da güçlendirecek.

THY'nin alt markası AnadoluJet, "AJet" adı altında bilet satışlarına başladı. 16 yılda 150 milyon yolcuya hizmet veren şirket, "Uçmayan kalmasın" hedefiyle yola çıktı. AJet, modern ve konforlu seyahat deneyimi sunmayı hedefliyor. Yaz döneminde 95 uçakla 93 noktaya sefer düzenleyecek olan şirket, 10 yıl içinde 200 uçaklık filo ile 44 ülkeye uçmayı planlıyor. Düşük maliyetli hava yolu olma hedefiyle pazardaki rekabetçi konumunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Editör: Kader GÜL