TOGG, yüzde 0 faiz seçeneğinin de içinde bulunduğu kredi kampanyasında süreyi uzattığını duyurdu. İşte detaylar:

TOGG, Kredi Kampanyasının Süresini Uzattı

Yapılan açıklamada, yüzde 0 faiz seçeneğinin de içinde bulunduğu kredi kampanyasına yoğun ilginin devam etmesi üzerine sürenin uzatıldığı belirtildi.

Boş Dairelere Vergi Gelecek mi? Son Haberler ve Güncel Bilgiler Boş Dairelere Vergi Gelecek mi? Son Haberler ve Güncel Bilgiler

Vade Farklarına Göre Faizler Değişiyor

Kredi kampanyası kapsamında vade farklarına göre faizlerde değişiklikler olduğu belirtildi. Faiz oranları yüzde 0 ile yüzde 1.99 arasında değişkenlik gösteriyor.

Togg T10X’e Özel Kredi Kampanyası

Togg resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Togg T10X modeline özel 800.000 TL'lik kredi kampanyasına gösterilen ilgiden dolayı teşekkür edildi. Ayrıca, kampanyanın sadece T10X V1 Uzun Menzil seçeneğinde geçerli olduğu ve yoğun talep üzerine finansman desteği sağlandığı belirtildi.

Trumore Uygulaması İle Sipariş Verilebilir

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Trumore uygulamasını indirmesi gerektiği ve 26 Mayıs Pazar gününe kadar siparişlerini oluşturabilecekleri belirtildi.

800.000 TL Kredi İçin Yüzde 0 ve Yüzde 1.99 Faiz Seçenekleri

Kredi kampanyası kapsamında sunulan 800.000 TL kredi için vadelere göre yüzde 0 ve yüzde 1.99 faiz seçeneklerinin bulunduğu da açıklamada vurgulandı.

TOGG'un yaptığı açıklamaya göre, kredi kampanyasının süresinin uzatıldığı ve çeşitli avantajlarla devam ettiği belirtiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin detayları TOGG'un resmi kanallarından takip etmeleri öneriliyor.

Editör: Kader GÜL