Güldür Güldür Show, 2013 yılında Show TV’de yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan bir komedi programı. Program, farklı karakterleri ve eğlenceli skeçleriyle izleyicileri her hafta ekran başına topluyor.

Programın kadrosunda, Ali Sunal, Onur Buldu, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Dilşah Demir, Mustafa Kırantepe, Ulaş Torun, Esat Can Akyol, Özgün Aydın, İrem Sak, Doğu Demirkol, Meltem Yılmazkaya, Ecem Erkek, Doğan Akdoğan, Murat Akkoyunlu, Erkan Can, Ayşen Gruda, Bülent Emrah Parlak, Alper Kul, Onur Buldu, Ahmet Kural, Murat Cemcir, İbrahim Büyükak, Sinan Çalışkanoğlu, Özkan Uğur, Kemal Sunal gibi usta ve genç isimler yer alıyor.

Program, her hafta farklı bir konuyu ele alıyor. Aile, iş, arkadaşlık, aşk gibi hayatın her alanından skeçler, izleyicilere kahkaha dolu dakikalar yaşatıyor. Güldür Güldür Show, aynı zamanda güncel konulara da yer veriyor ve bu konulara eğlenceli bir bakış açısıyla yaklaşıyor.

Program, aynı zamanda YouTube’da da büyük bir izleyici kitlesine sahip.