Netflix, her ay yeni filmler, diziler ve belgeseller eklerken izlenecekler listemiz giderek kabarıyor. Yeni eklenen içerikleri takip etmek zor olsa da, merakla beklediğimiz filmlerin veya dizilerin yeni sezonlarının kaçırılması üzücü olabilir. Bu yüzden bu ay Netflix'te neler olduğuna bir göz atalım ve yeni önerileri keşfedelim.

Bu ay Netflix'te Beef ve Florida Man dizilerine bir şans vermek, Sweet Tooth ve Workin' Moms gibi dizilerin yeni bölümlerini beklemek, Aaahh Belinda ve Boğa Boğa gibi Netflix orijinal filmlerinin başına geçmek ve zengin olmanın yollarından şöhrete kadar farklı konuları ele alan belgeselleri izlemek için birçok neden var. Ayrıca The Blacklist gibi farklı dönemlerden ve türlerden birçok film ve dizi de bu ay Netflix'e eklenecek.

Adsız tasarım - 2023-04-09T001650.137

Yeni dizi Beef, başarısız bir müteahhit ve hüsrana uğramış bir girişimcinin trafikte kavga ederek başlayan ölesiye düşmanlığını konu alıyor. Florida Man dizisinde ise gözden düşmüş, borç batağındaki bir polis memleketi Florida'ya dönmek zorunda kalıyor ve çılgın ve ölümcül bir hazine avına bulaşıyor. Bunların yanı sıra, Sweet Tooth, Firefly Lane ve Workin' Moms gibi dizilerin yeni sezonları da bu ay Netflix'te izleyicilerle buluşacak.

Netflix'in yeni filmleri arasında ise yerli yapım Boğa Boğa, İstanbul Film Festivali'nin Ulusal Yarışma bölümünde Altın Lale için yarışıyor. Film, İstanbul'dan köye taşınan bir çiftin köylülerin tehditkâr yaklaşımları ve saldırılarıyla karşılaşmasını ve aralarında başlayan gizli savaşı anlatıyor. Ayrıca Atıf Yılmaz'ın Müjde Ar'lı klasiği Aaahh Belinda'nın yeniden çevrimi de bu ay Netflix'te yer alacak.