Müzik Dinleyerek Para Kazanma Uygulamaları Müzik Dinleyerek Para Kazanma Uygulamaları

Bu filmde, Margot Robbie Barbie'yi, Ryan Gosling ise Ken'i canlandırıyor. Kate McKinnon, Issa Rae ve Hari Nef ise Farklı Barbie varyasyonlarını canlandırıyorlar; Garip Barbie, Başkan Barbie ve Doktor Barbie gibi. Ayrıca, Kingsley Ben-Adir, Simu Liu ve Ncuti Gatwa da Ken'in farklı versiyonlarını canlandırıyorlar, karaktere çeşitlilik katıyorlar.

Film, Barbie'nin bir varoluş krizi yaşamasını ve bu durumun Barbie'yi gerçek dünyayı sonsuza dek değiştirmesini engellemeye çalışan Mattel şirketinin hikayesini anlatıyor. Will Ferrell ise Mattel'in CEO'sunu canlandırarak hikayeye komik bir dokunuş katıyor. Filmin yönetmenliğini Greta Gerwig üstlenirken, senaryoyu Noah Baumbach ile birlikte yazıyor. Gerwig, daha önce "Lady Bird" ile tanınmış bir yönetmendir.

Film, Barbie'nin gerçek dünyayı değiştirme çabalarının yanı sıra karakterlerin kişisel yolculuklarını da ele alacak. Renkli bir konvertibl ile Barbie'nin Rüya Evine uğrayabilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var, bu bir hayali film konseptidir ve gerçek bir filmle ilgili bilgiler sunmamaktayım.

Editör: Egemen KEYDAL