Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük’te düzenlenen mitingde önemli açıklamalarda bulundu. Dün promosyon müjdesi veren Erdoğan'ın bugünkü gündeminde yine çalışan ve emekliler vardı. Enflasyonun yıl sonunda düşeceğini belirten Erdoğan, "Çalışanlarımızın ve emeklilerimizin yaşadığı sıkıntıların çözümü boynumuzun borcudur" dedi.

Sevgili Karabüklüler, Sizi En Kalbi Duygularımla Selamlıyorum

Karabük'ü özlemişiz. Şu katılıma bak. Merak ettim katılımı sordum. Emniyet'in verdiği rakam 46 bin. 31 Mart akşamı Karabük'te zaferi beraber kutlayacağız.

Karabük’te 6,5 büyüklüğünde deprem tatbikatı yapıldı Karabük’te 6,5 büyüklüğünde deprem tatbikatı yapıldı

Bizim İçin Bir Vefa Meselesi

Ekonomimize eşsiz katkılar sunuyor. Bu şehri Türkiye Yüzyılı'nda daha da ileri götürmek bizim için bir vefa meselesidir.

Geçen Mayıs Seçimlerinde Cumhur İttifakı'na Milletvekilliğinde Yüzde 62'yi Aşan Destek Verdiniz

31 Mart'ta çok daha yüksek oy oranları ile yanımızda olacağınıza inanıyorum. Ben Cumhurbaşkanı olarak ekibimde çok çalışacağım. Yerel yönetimlerle ele ele vereceğiz, Karabük'ü çok daha farklı bir yere taşıyacağız.

Çalışan ve Emeklilerin Yaşadığı Sıkıntıların Çözümü Boynumuzun Borcu

Bazıları meydanlarda söz verip göreve gelince unutmasını iyi bilirler. Biz ise yapmakla mesulüz. Sırtlarında yumurta küfesi olmayanlar diledikleri gibi atıp tutabilirler. Önce tüm hazırlıklarımızı tamamlayacağız, sonra sözümüzü söyleyeceğiz.

Refah Kaybını Telafi Edeceğiz

Önümüzdeki en büyük problem olan enflasyon yılın ikinci yarısından itibaren düşmeye başlayacak. Türkiye'yi geçen 21 yılda nasıl 3 kat büyüttüysek inşallah önümüzdeki dönemde 2 kat daha büyüterek bunu başaracağız. Refah kaybını telafi edeceğiz.

31 Mart'ı Milli İrade Bayramı Olarak Kutlayacağız

Ramazan Bayramı gelmeden 31 Mart'ı milli irade bayramı olarak beraberce kutlayacağız. Her seçim kimin kiminle yol yürüdüğünü, nerede durduğunu görmemize vesile olan tarihi ve milli bir sınamadır. Cumhur İttifakı olarak biz ister birlikte ister ayrı adaylarla girelim hep tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devletiz.

Suçu Bay Kemal'e Yüklendiler

Geçen mayıs ayında karşımızda kurulan ittifakı hatırlıyorsunuz değil mi? 6'lı Masa ne oldu? Parlamentoda bunlardan bir kişi yok. Hepsi gitti. Dağıldılar, gittiler. Bunlar daha kendi içlerinde bir insicam sağlayamamışlar ki ülkeye ve millete hayırları dokunsun. Türk siyasetini bu kadar kirletmeye kimsenin hakkı yok.

Türk Siyasetini Bu Kadar Kirletmeye Kimsenin Hakkı Yok

Nereden nerelere geldik. Hale bakın. Bunun için kızarmasını bilen bir yüz, utanmasını bilen bir yapı lazım. Allah'tan korkuları var mı bilmeyiz ama kuldan utanması olmayandan uzak durmak lazım. Bunun adı siyaset değil. Bu CHP'den bu DEM'den hiçbir şey olmaz. Bunlar daha kendi içlerinde bir insicam sağlayamamışlar ki ülkeye ve millete hayırları dokunsun.

Editör: Kader GÜL