Eşim Benzerim Yok programındaki yarışmacılardan Elif Akçam, sağlık sektöründe çalışan bir içerik üreticisidir. Aynı zamanda TikTok platformunda da fenomen olan Elif, Gelinim Mutfakta yarışmasına da katılmış ve 2019'da Fatih Ürek'in sunumuyla bu programa konuk olmuştur.

35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz! 35 Kilo Zayıflayan Zuhal Topal'dan İlham Veren Mayolu Poz!

Eşim Benzerim Yok yarışması, 6 erkek ve 6 kadın yarışmacının yetenek, zeka ve stratejilerini kullanarak 10 hafta boyunca büyük bir ödülü kazanmak için mücadele ettiği bir yarışma. Yarışmacılar, sadece yemek yapmak veya zeka oyunlarını kazanmakla kalmayıp aynı zamanda rakiplerini analiz etmeyi, ittifaklar kurmayı ve ilişkileri yönetmeyi de başarmak zorundalar. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı haftalık 30 bin lira ödülün sahibi olurken, yarışmanın genel kazananı büyük bir para ödülünün sahibi olacak.

Elif Akçam, Eşim Benzerim Yok programında katılan yarışmacılardan biri olarak, programın rekabet dolu ve stratejik yapısına uyum sağlama çabasında olacak. Yarışmanın ilerleyen haftalarında Elif'in performansı ve tutumu merakla izlenmeye devam edecek.

Editör: Çetin KEYDAL